2020 09 03

KIA STINGER

„Kia Stinger“ – iš naujo atrastas „Gran Turismo“

 

Naujasis „Kia Stinger“ paliks neišdildomą įspūdį tikrųjų entuziastų širdyse. Kiekviena linija dvelkia „Gran Turismo“ klasikos dvasia, nuo žemo profilio variklio dangčio ir salono iki galingos stovėsenos. Stulbinančios 5 durų „fastback“ dizaino linijos sukuria su niekuo nesupainiojamą profilį, ir tai tik įžanga į kvapą gniaužiančią dinamiką.

 

Stulbinantis dizainas – „Kia Stinger“ turi ilgą variklio dangtį, ilgą ratų bazę ir žemą kėbulą.

 

Naujojo „Kia Stinger“ visų ratų pavara (AWD) leidžia posūkiuose jaustis užtikrintai. Sistema paskirsto variklio galią kiekvienam ratui atskirai priklausomai nuo sukibimo, kad užtikrintų trauką ir stabilumą. Todėl jūs ir jūsų keleiviai būsite visiškai apsaugoti – nepriklausomai nuo kelio ar oro sąlygų.

 

Būkite pasirengę padažnėjusiam pulsui. Galingas T-GDI V6 3,3 (370 AG) variklis ir 8 greičių automatinė pavarų dėžė užtikrina greitą ir sklandų pavarų perjungimą. Sparti akceleracija ir didelė galia užgniauš jums kvapą.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.