2024 01 19

„Klaipėdos rajonas – 4 vandenų kraštas“ parodoje ADVENTUR 2024

Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras sausio 26 – 28 d. dalyvaus 11-ojoje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2024, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, Vilniuje. Šių metų parodos tema – MENAS PATIRTI.

ADVENTUR – vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje, skatinanti turizmo paslaugų populiarinimą ir aktyvų gyvenimo būdą. Čia „po vienu stogu“ rasite visus sėkmingo turizmo verslo elementus: gausius atostogoms ir poilsiui neabejingų lankytojų srautus, galimybes užmegzti verslo kontaktus, susirasti verslo partnerių. Gera nuotaika parodoje rūpinsis ypatingi „Adventur 2024“ dalyviai – vieni žinomiausių šalies keliautojų – Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus. Jie papasakos juokingiausias ir keisčiausias savo kelionių užkulisių istorijas.

Vandens temai daug dėmesio bus skirta tiek parodoje, tiek ir jos metu skaitomuose pranešimuose, kuriuose bus aptariama istorinė laivyba, Nemuno deltos potencialas, Karaliaus Vilhelmo kanalo patrauklumas ir kt., taip pat parodos dalyviai diskutuos apie vandens turizmą ir tvarumą. Sausio 26 d. 14.00 – 14.30 val. vyks Turizmo forumas „Laivyba ir tvarumas”, kur Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro direktorė Daiva Buivydienė skaitys pranešimą „Pažinimo maršrutai vandeniu: karaliaus Vilhelmo kanalas”.

Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras parodoje dalyvauja bendrame 15 kv. m ploto stende – „Klaipėdos rajonas – 4 vandenų kraštas“ – su Pamario turizmo klasteriu. Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras parodos metu pristatys turistines 2024 metų Klaipėdos rajono naujienas, edukacines programas, aktyvias pramogas ir apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas, turistines stovyklavimo galimybes kitas turistines veiklas, kurios džiugins šiemet atvykusius turistus į keturių vandenų kraštą. Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro parodos stendo lankytojai turės galimybę išbandyti virtualios realybės akinius ir su jais nusikelti ant Kalniškės (Gargždų) piliakalnio bei išvysti kuršius, užsiimančius tradiciniais amatais.  Stendo lankytojai turės galimybę išgirsti apie įvairiausius smagius potyrius Klaipėdos rajone, kuriuos stende pristatys patys paslaugų tiekėjai. Taip pat teikiamas paslaugas, pasiūlymus bei naujienas bendrame stende pristatys Pamario turizmo klasteris ir parodos lankytojus kvies atvykti pailsėti bei išbandyti įdomias pramogas pamaryje.

„Klaipėdos rajonas – 4 vandenų kraštas“ stende sausio 26 – 28 d. bus vykdomos loterijos DIDŽIOJI DIENOS POTYRIŲ LOTERIJA ir momentinė loterija. Tad lankytojai turės galimybę laimėti didžiuosius ir smulkius su turizmu Klaipėdos rajone susijusius prizus.

DIDŽIOJOJE DIENOS POTYRIŲ LOTERIJOJE bus galima laimėti didžiuosius prizus susijusius su potyriais Klaipėdos rajone. Dalyvauti galės visi parodos lankytojai, apsilankę „Klaipėdos rajonas – 4 vandenų kraštas“ stende ir į loterijos laimės dubenį įmetę ar užpildę savo kontaktinę kortelę. Sausio 26- 27 d. nuo 11.00 val. iki 14.00 val., 28 d. nuo 11.00 val. iki 12.00 val. bus pristatomi didieji potyriai Klaipėdos rajone, juos pristatys patys paslaugų tiekėjai, o 17 val. minėtomis dienomis bus skelbiami pristatytų potyrių Klaipėdos rajone laimėtojai (sausio 28 d. Didžiųjų potyrių laimėtojai bus skelbiami 15.00 val.).

Didžiųjų potyrių Klaipėdos rajone pristatymai:

Sausio 26 d.

  • 11.00 – 12.00 val. Geros savijautos sodybos “Karkelbeck No 409” įkūrėja Aušra Mendelė pristatymo metu kvies į sodyboje organizuojamas potyrių degustacijas: “Patirk mišką”, “Patirk garsą”, “Pajusk vandenį”, “Skanaujame Lietuvą”.
  • 12.00 – 13.00 val. „GSPOT kiteboarding“ – daugkartinės įvairių čempionatų dalyvės ir prizininkės, pasaulio rekordininkės Gabrielės Pioraitės įkurtos kaitavimo mokyklos pristatymo metu, ieškančius naujų iššūkių, kviesime susipažinti su kaitavimu Svencelėje. Kaitavimas – tai ne tik sportas, tai gyvenimo būdas!
  • 13.00 – 14.00 val. „Go2kite“. Tai daugiau nei jėgos aitvarų akademija! Akademijos vadovė Daiva Murauskienė kvies atvykti į Dreverną saugiai ir patikimai  išmokti valdyti burlentę, jėgos aitvarą ar snieglentę.  Teliks tik pasitikėti vandens ir snieglenčių sporto profesionalais!

Sausio 27 d.

  • 11.00 – 12.00 val. „GO2FLY“ komandą pristatys Egidijus Šatas ir kvies atvykti į Dreverną patirti geriausias emocijas Aukštuminio skrydžio parasparniu virš Kuršių marių metu. Ar žinojote, kad tada pakylama į 700 m – 1000 m aukštį?
  • 12.00 – 13.00 val. VĖTRUNGIŲ KELIAS – tai kelionės įvairioms amžiaus grupėms, norintiems ne tik įdomiai praleisti laiką, bet ir pažinti Mažąją Lietuvą! „Vėtrungių kelio“ išvykas pristatys kelionių agentūros „Windbiketours“ įkūrėja ir gidė Vilmantė Matutienė.
  • 13.00 – 14.00 val. patyręs kapitonas, verslininkas Saulius Budrys pristatymo metu pakvies atvykti į pamarį – Lietuviškąją Veneciją – ir pasigrožėti Nemuno deltos paukščių karalija romantiškai pasiplaukiojant laivu „Minė“, kateriu „Luknelė“ ar keltu „Ventragis“ persikeliant iš Ventės rago į Nidą.

Sausio 28 d.

  • 11.00 – 12.00 val. ekstremaliai su „GO2FLY“!

Momentinė loterija vyks sausio 26 – 28 d., 14.00 – 15.00 val. Loterijos metu lankytojai, teisingai atsakę į klausimą apie Klaipėdos rajoną, turės galimybę išsukti laimės ratą ir laimėti jame nurodytą prizą (saldų prizą, puodelį, gertuvę, rašiklį, medžiaginį maišelį, atšvaituką, magnetuką ir kt.)

Visa informacija apie Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro stende parodos metu vykdomą programą bus skelbiama Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro Facebook ir Instagram socialiniuose tinkluose, informacijos ieškokite: https://www.facebook.com/Klaipedosrajonas/, https://www.instagram.com/klaipedos_rajonas/ , tad kviečiame stebėti naujienas ir aktualijas!

Daugiau informacijos apie „Adventur 2024“ parodą ir renginius ieškokite: https://www.litexpo.lt/renginiai/adventur-2024/

Bilietai į parodą jau PREKYBOJE (platina LITEXPO partneris – portalas kakava.lt). Nuorodą į bilietus galite rasti čia:

https://kakava.lt/pirkti-bilietus/7196/12747?theme=litexpo&theme_referrer=https://kakava.lt/renginys/adventur-2024/7196/12747

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.