2024 03 12

Komfortas ilsintis ant vandens naudojant baldus su Blum furnitūra – „Blum Inspirations“ laivas

Kartais norisi pabėgti nuo šurmulio ir ramiai išplaukti. Pajausti švelnų vėją skriejantį vandens paviršiumi, žiūrėti į raibuliuojantį horizontą. Nuostabu mėgautis tokiu poilsiu gamtoje bet tuo pačiu jaustis komfortiškai lyg namuose. Komfortas, kad ir kur bebūtumėt.

Laivas įrengtas lyg tikras namas – patogi virtuvė, jaukūs miegamieji, erdvios poilsio zonos. Baldai su Blum furnitūra sukuri taip, kad ne tik padėtų sutaupyti vietą, bet ir maksimaliai išnaudotų erdvę. Namų patogumas su Blum furnitūra.

UAB „Blulita“ įkurta 2009 metais tapo kompanijos Julius Blum GmbH atstovu Lietuvoje. Baldinė furnitūra moderniems baldams. Baldų gamintojams tiekiame aukščiausios kokybės baldinę furnitūrą ir montavimo prietaisus. Teikiame konsultavimo, mokymų paslaugas. Apsilankykite internetiniuose puslapiuose: www.e.blulita.lt; www.blum.com/lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.