2024 03 06

KOMFOVENT stende – naujausi išmanaus namų mikroklimato sprendimai

KOMFOVENT yra 10 įmonių grupę vienijantis lietuviškas prekės ženklas. Įmonė su daugiau nei 900 specialistų kuria ir gamina vėdinimo ir šildymo sistemų produktus, platinamus daugiau nei 40-yje šalių. RESTA 2024 parodoje KOMFOVENT pristatys išmanius ir efektyvius namų mikroklimato valdymo sprendimus.

 

Stende bus eksponuojamas gyvenamosioms erdvėms skirtas, tyliai veikiantis KOMBI hibridinis šildymo ir vėdinimo įrenginys, sujungiantis visas ŠVOK sistemas į vieną. KOMBI turi integruotą šilumos siurblį, vėdinimo įrenginį ir karšto vandens talpą. Su šiais moduliais, įrenginys šildo namus, ruošia karštą buitinį vandenį, patalpas vėdina su šilumos ir drėgmės grąžinimu, bei vėsina. KOMBI neturi triukšmingo, pastato eksterjero keičiančio lauko bloko, nes visos sistemos yra integruotos į vieną vidaus įrenginį.

 

Parodoje taip pat bus galimybė susipažinti su DOMEKT serijos vėdinimo įrenginiais ir jų entalpinių šilumogrąžių technologija, su kuria vėdinimo įranga užtikrina optimalų namų mikroklimatą, palaiko drėgmės balansą ir maksimalų komfortą namuose. Eksponuojamas RHP serijos vėdinimo įrenginys taip pat sukuria sveiką namų mikroklimatą, palaiko reikiamą drėgmės lygį ir su integruotu šilumos siurbliu šildo ir vėsina namų orą. Parodoje bus eksponuojami ir kiti išmanaus mikroklimato valdymo sprendimai – kintamo oro srauto VAV sklendės, oro kokybės jutikliai ir efektyvūs, ilgai tarnaujantys oro filtrai. KOMFOVENT namų mikroklimato technologijos laukia jūsų dėmesioRESTA 2024 parodoje!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.