2024 04 09

KONFERENCIJA: Energinis efektyvumas, tvarumas ir komfortas. Pasyvių namų praktika Lietuvoje

Nacionalinė pasyvaus namo asociacija parodoje „Resta 2024“ organizuoja konferenciją „Energinis efektyvumas, tvarumas ir komfortas. Pasyvių namų praktika Lietuvoje“. Renginys startuos balandžio 26 d. 13 val. (renginio trukmė – 4 val.) 1.3 konferencijų salėje.

Kalbėsime apie CO2 įtaką klimato kaitai ir kaip prie CO2 emisijų mažinimo galėtų prisidėti statybų sektorius.

Pristatysime drauge su Kauno technologijos universiteto (KTU) Architektūros ir statybos institutu bei partneriais parengtas pastatų atitvarų sandarumo užtikrinimo rekomendacijas.

Diskutuosime ir apie statinių energinį efektyvumą – nuo ko jis priklauso ir kokią įtaką jam daro pastato sandarumas.

Atkreipsime dėmesį į vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų namų temą, pristatysime skatinimo iniciatyvą labiau remti šių pastatų renovavimą bei modernizavimą.

Renginio metu ne tik bus pirmą kartą eksponuojami mūsų šalyje pastatyti ir sertifikuoti pasyvūs namai, bet ir bus galima pasiklausyti diskusijoje dalyvausiančių šiuose namuose gyvenančių žmonių ir juos projektavusių architektų minčių bei įspūdžių.

O renginį baigsime šiek tiek pažvelgdami į ateitį, provokuojančiu pranešimu: „Ateities projektavimas – atsimokome ir persimokome: Nuo ko pradėti?”

Mūsų renginyje užsiregistravę ir apsilankę architektai, jei tik pageidaus, galės gauti ir dar vieną papildomą naudą – dviejų valandų trukmės kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus (statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovų).

Kviečiame registruotis užpildant šią formą: https://forms.gle/VTsn8muSCubNKiyj9

Renginys nemokamas. Lauksime atvykstant.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.