2020 10 02

Konferencija „Getting Ready for INDUSTRY 4.0: Transformations Needed“

„Balltechnika 2017“ parodos metu vykstant ketvirtajai pramonės revoliucijai „Industry 4.0“ skirta tarptautinė konferencija aprėps visos Europos kontekstą ir apžvelgs Europos Sąjungos pramonės skaitmeninimo politiką, europinę skaitmeninės kompetencijos bei inovacijų centrų infrastruktūrą, technologinę revoliuciją bei švietimo transformaciją, pristatys lyderiaujančių Europos įmonių pavyzdžius ir bendradarbiavimo su jomis galimybes. Pranešimus skaitys Europos Komisijos, Lietuvos valdžios institucijų ir pažangiausių tarptautinių organizacijų atstovai.

Vienas iš konferencijos tikslų – pristatyti nacionalinę pramonės skaitmeninimo iniciatyvą „Pramonė 4.0“ pasiekimus ir artimiausius tikslus. Ši platforma sieks prisidėti prie šalies įmonių technologinės pažangos, didinti įmonių skaitmeninę brandą, formuoti pramonines–skaitmenines ekosistemas ir dalintis geraisiais technologijų diegimo pavyzdžiais.

Nacionalinių platformų kūrimas – tai Europos Komisijos 2016 m. pabaigoje iškelta iniciatyva europiniu mastu koordinuoti ir skatinti pramonės skaitmeninimą bei bendradarbiavimą tarp Europos šalių. Lietuva, delegavusi pramonės, mokslo bei Ūkio ministerijos atstovus, į šią europinę struktūrą, įsitraukė nuo pat pradžių ir aktyviai dalyvauja jos veikloje.

Renginį remia Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija.

Konferencijos kalba: anglų (vertimas į lietuvių k.)

Dalyvavimas renginyje nemokamas. Registracija būtina.

Visą naujausią informaciją apie renginį galite rasti čia.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.