2020 09 28

KONFERENCIJA | Marija Mizgaitinė – „Lytinis gyvenimas po gimdymo“

Marija Mizgaitienė – akušerė, visuomenės sveikatos specialistė, seksualinės medicinos draugijos narė, tinklaraščio www.sumanimama.lt vadovė, lektorė.

Jau daugiau nei 10 metų ruošiu besilaukiančias ir savo mažylio sulaukusias poras, lengvam nėštumui, gimdymui, žindymui, vaiko priežiūrai bei laikotarpiui po gimdymo.

Apie seminarą:

Seminaras „Lytinis gyvenimas po gimdymo“

Vaiko gimimas – tai didžiulis įvykis. Poros gyvenime pasikeičia daugelis dalykų. Lytinis gyvenimas gimus vaikui gali labai stipriai pasikeisti, ir deja, ne visada į gerąją pusę.

Apie šiuos pokyčius niekas viešai nekalba, tai lyg laikoma antraeiliu dalyku, vaiko gimimo fone.

Daugelis porų susiduria su problemomis. Tačiau viską „nurašo“ nuovargiui, stresui, amžiui ir galų gale sako, mes juk tėvai, koks dar seksas.

Besilaukiančios poros mano, kad gimus mažyliui, lytinis gyvenimas lengvai grįš į savo vėžes, su tokiu pat intensyvumu, kaip ir anksčiau ir viskas nutiks savaime. O savaime nutinka retai.

Žinios kaip padėti sau susidūrus su sunkumais, suvokimas kas yra norma, o kas jau nebe, padės jums susivokti. Juk intymus gyvenimas yra reikalingas. Nereikia laukti, reikia veikti.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.