2020 09 02

Konferencija „Nauja išmanaus miesto dimensija”

Parodos metu UAB „STRUCTUM PROJEKTAI” ir LITEXPO rengia  konferenciją „Nauja išmanaus miesto dimensija”

Konferencija skirta verslo, pramonės, savivaldybių, politikos kūrėjų, tarptautinių žinių partnerių bendradarbiavimui išmaniųjų miestų skaitmenizavimo, pastatų ir infrastruktūros objektų kontekste. Konferencijos tema – mokslas, inovacijų diegimas, pažangi miestų architektūra.

Konferencijos pranešėjai:

ŽIVILĖ ŠIMKUTĖ  –  urbanistė, projektų vystymo specialistė. Živilė yra „MASH Studio“ urbanistikos ir strateginio planavimo biuro partnerė. Specializuojasi architektūrinių ir urbanistinių galimybių studijų rengime, urbanistinių procesų valdyme.

MARTYNAS MAROZAS – urbanistinio planavimo specialistas, visuomenės įtraukimo procesų ekspertas. Šiuo metu Martynas vadovauja „MMAP“. Tai Vilniuje įsikūrusi urbanistikos kompanija, kuri specializuojasi dirbdama su teritorijų planavimo ir plėtros projektais bei strategijomis.

DŽIUGAS LUKOŠEVIČIUS – architektas–urbanistas. Šiuo metu Džiugas dirba Malmės (Švedija) savivaldybės miestų planavimo skyriuje. Jis turi patirties įvairiose planavimo stadijose, – nuo ankstyvųjų vizijų iki detaliojo planavimo ir techninių projektų, – ir yra dirbęs įvairiuose kultūriniuose kontekstuose.

DAVID CALAS – architektas, urbanistas, STUDIO CALAS steigėjas ir Vienos technikos universiteto dėstytojas. David konferencijoje dalinsis patirtimi ir praktika, susijusia su mokslinių tyrimų veikla, orientuota į miestų bendradarbiavimą bei miestų skaitmenizavimo procesą.

LARISSA GUSCHL –  urbanistė, miestų planuotoja ir dizainerė. Dirba tarptautinio planavimo biure „We Love the City“, kuriame prisidėjo kuriant įvairius planavimo, gyvenamųjų teritorijų transformacijos, infrastruktūros, viešosios erdvės projektus Nyderlanduose ir daugelyje kitų pasaulio šalių.

MAREK VOGT –  išmaniųjų miestų specialistas–planuotojas, urbanistas. „We Love the City“ narys, kuriame dalinasi žiniomis apie pasaulio miestų kokybę, tvarumą, skirtumus.

MARCO INGRASSIA –  Katalonijos pažangios architektūros instituto architektas, tyrėjas. Marco nagrinėja naujus urbanistinio planavimo ir projektavimo metodus, grindžiamus naujomis technologijomis ir daugiadalykiu metodologijos naudojimu.

 

Konferencijos data: balandžio 25 d., nuo 10 iki 15 val.

Konferencijos vieta: konferencijų salė 5.3


Daugiau informacijos ir registracija : ligita@structum.lt , kotryna@structum.lt 

 

STRUCTUM ‒ viskas, ką reikia žinoti profesionalams!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.