2020 10 02

Konferencija „Skaitmeninė statyba 2017.Vilnius”

Parodoje antrus metus akcentuojama Skaitmeninės statybos tema. Skaitmeninės statybos salėje (3 parodų salė) bus pristatomos statinio gyvavimo ciklo planavimui naudojamos statinio informacinio modeliavimo technologijos (angl. BIM – Building Information Modelling), išmanieji projektai, ,,protingų namų” valdymo sistemos, BIM procesus diegiančių ir konsultacijas teikiančių įmonių paslaugos, nekilnojamojo turto pasiūlymai ir projektai.

Šių metų parodos ašis – tarptautinė konferencija „Skaitmeninė statyba 2017. Vilnius“. Tai didžiausias skaitmeninės statybos tematikos renginys Lietuvoje, vyksiantis jau šeštą kartą. Konferencijoje pranešimus skaitys Lietuvos ir užsienio skaitmeninės statybos vystytojai. Konferencija skirta visiems statybos proceso dalyviams – užsakovams, NT vystytojams ir valdytojams, projektuotojams, statytojams, valdžios atstovams, viešųjų pirkimų organizatoriams bei mokslo ir tyrimų institucijų atstovams.

Pagrindinė šių metų konferencijos „Skaitmeninė statyba 2017. Vilnius“ tema – statinio gyvavimo ciklas, nauda užsakovui.

Konferencija vyks balandžio 28 d. konferencijų salėje 5.1. Registracija, programa ir informacija apie bilietus http://skaitmeninestatyba2017.lt/

Balandžio 27 d. konferencijų salėje 5.2 vyks konkurso „Lietuvos BIM projektai“ pristatymai. Daugiau informacijos apie renginį: http://skaitmeninestatyba2017.lt/event/pristatymu-tvarkarastis/

 

 

Konferencijos ir konkurso organizatoriai – VšĮ „Skaitmeninė statyba“ ir Lietuvos statybininkų asociacija

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.