2020 10 20

KONFERENCIJOJE | Asta Speičytė-Radzevičienė „Nacionaline iniciatyva „Auginu Lietuvą“ – kaip griauti stigmas ir auginti ateitį?“

Asta Speičytė-Radzevičienė

Aktyviai naujagimių bei vaikų sveikatos priežiūros ir ugdymo srityse dirbanti visuomenininkė, nacionalinės iniciatyvos „Auginu Lietuvą“ ir neišnešiotų naujagimių asociacijos „Neišnešiotukas“ vadovė, paramos projekto „Ankstukai“ iniciatorė, projekto „Vilties fėja“ autorė.

TEMA: Nacionaline iniciatyva „Auginu Lietuvą“ – kaip griauti stigmas ir auginti ateitį?

Naujausi tyrimai rodo, kad įprastai informacijos apie tėvystės stiprinimo įgūdžius ieškome socialiniuose tinkluose, forumuose ar specializuotuose interneto portaluose. Tačiau ar tikrai ten randame patikimą, suprantamą ir mokslu grįstą informaciją? O ar žinote, kaip Mosėdyje ir Balbieriškyje gauti tokias sveikatos priežiūros paslaugas kaip Vilniuje ir ar įmanoma vizitui į sveikatos įstaigą pasiruošti nuotoliniu būdu?

Konferencijos metu pasitelkiant tikras istorijas pirmą kartą visuomenei pristatoma laisvai prieinama nacionalinės iniciatyvos „Auginu Lietuvą“ projekto dalis – edukacinė nuotolinė platforma www.auginulietuva.lt. Iniciatyvą globoja pirmoji Lietuvos ponia Diana Nausėdienė.

Tinkamai rūpinkimės vaikų fizine ir psichine sveikata, raida bei visos šeimos emocine gerove. Auginkime Lietuvos ateitį kartu!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.