2020 10 02

KONFERENCIJOJE | Dr. Simona Pajaujienė „Ką daryti, kad mūsų vaikai norėtų būti „maugliais“?“

Dr. Simona Pajaujienė

Lietuvos sporto universiteto docentė, sveikatingumo ir asmeninio trenerio programų koordinatorė, trenerių mokyklos „ActiveTraining“ įkūrėja ir programų direktorė, sveikatingumo trenerė, motyvatorė. Knygų ir straipsnių autorė bei kviestinė prezentatorė sporto ir sveikatingumo renginiuose, konferencijose ir seminaruose ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.

TEMA: „Ką daryti, kad mūsų vaikai norėtų būti „maugliais“?“

Tema, kuri itin svarbi suaugusiems, nes kokie MES, tokie ir mūsų VAIKAI! Modernus ir atlaisvintas nuo fizinių darbų gyvenimas pamažu tampa norma, tačiau neigiamai veikia kūnus. Žmogus yra dinamiška būtybė, o mūsų kūnas yra tobuliausia judėjimo sistema. Kas atsitiko, kad mūsų smegenys vis labiau nori ne į gamtą, o į minkštą kėdę? Kodėl vaikams žaidimai lauke yra lyg bausmė vietoje žaidimų su kompiuteriu? Kaip tai gali atsiliepti vaiko raidai, sveikatai ir ateičiai? Kodėl samdome korepetitorius įvairiems dalykams, o vaiko fizinį ugdymą lyg paliekame savaiminiu procesu? Kokios didžiausios blogybės augimo procese? Kodėl gi šiuolaikiniams vaikams itin reikia JUDESIO? Mauglis – tai LAIMINGIAUSIO VAIKO išraiška. Laisvo, tikro, norinčio pažinti ir draugauti su pasauliu. Sprendimų yra – reikia tik nebijoti išsukti iš savo patogaus kelio!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.