2020 10 02

KONFERENCIJOJE | Rūta Liutkevičienė „Savojo gimties stebuklo belaukiant“

Gyd. Rūta Liutkevičienė

dviejų nuotabių dukrų (Barboros ir Veronikos) mama. Gydytojo akušerio –ginekologo praktika užsiima nuo 2016 metų. Vilniaus gimdymo namuose dirba gimdymo ir akušerijos skyriuose jau penktus metus. Klinikoje „Tavo klinika“ konsultuoja merginas ir moteris ginekologiškai bei vykdo nėščiųjų priežiūrą.

2011 metais parengė ir iki dabar skaito trijų paskaitų ciklo „Gimties stebuklas“ paskaitas būsimiems tėveliams Vilniaus gimdymo namuose. 2015 metais įkūrė internetinį puslapį, skirtą esamiems ir būsimiems tėveliams: www.nestukes.lt , kuris sėkmingai gyvuoja ir šiandien. Nuo 2017 metų paskaitų ciklo „Gimties stebuklas“ paskaitas pateikia ir video formatu internetiniame puslapyje www.nestukes.lt. Paskaitos taip pat yra išverstos ir į gestų kalbą.

2016 metais Vilniaus gimdymo namuose įkurto „Jaunimo sveikatinimo centras“ idėjos autorė ir įkūrėja.

2019 metais išrinkta savaitraščio „Lietuvos sveikata“ organizuojamame konkurse „Metų vadovas“ nominacijos „Kylanti žvaigždė 2018“ nugalėtoja.

TEMA: „Savojo gimties stebuklo belaukiant“

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.