2022 03 02

Konkursas „Įspūdingiausios RESTA 2022 ekspozicijos“

Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau ketvirtą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.

Šių metų RESTA įvyks po dviejų metų pertraukos – balandžio 20–23 dienomis.

Konkurso metu taip pat bus vertinamos ir tuo pat metu vykstančios parodos „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“ ekspozicijos.

VERTINANT ekspozicijas, bus atsižvelgta į bendrąją ekspozicijos kultūrą:

  • Gebėjimas komunikuoti su lankytojais;
  • Ekspozicijos patrauklumas ir originalumas;
  • Ar patogiai įrengta.

Nugalėtojai bus skelbiami pirmąją RESTOS dieną, t. y., balandžio 20 d., trečiadienį, 15 val. 3-iosios salės prezentacijų erdvėje.

Parodos ekspozicijas vertins komisija: Vilniaus dailės akademijos (VDA) dėstytojas, architektas, profesorius Alvydas Šeibokas ir VDA studentės – Justė Žvirblytė ir Patricija Gelumbickaitė (Interjero dizaino III kursas), pardavimus ir marketingą valdančios įmonės „RSM“ vadovė Olga Lapinskė, portalo www.statybunaujienos.lt vyr. redaktorė Genė Drungilienė, LITEXPO Infrastruktūros aptarnavimo grupės vadovas Janas Klimas, verslo atstovas – UAB „Sweco Lietuva“ prezidentas Artūras Abromavičius.

Nugalėtojus Vertinimo komisija atrinks posėdyje, kurio medžiaga su komisijos narių pastebėjimais, profesionaliais pasiūlymais, ekspozicijų aptarimu bei nugalėtojais bus paskelbta žiniasklaidoje, organizatorių tinklalapiuose (https://www.litexpo.lt/ ir www.statybunaujienos.lt ), viešinama per naujienų agentūras.

Renginio organizatoriai –

portalas www.statybunaujienos.lt ir Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

ORGANIZATORIAI

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.