2023 01 30

Konkursas „Įspūdingiausios RESTA 2023 ekspozicijos“

Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas. Šių metų RESTA įvyks balandžio 27–29 dienomis.

Konkurso metu taip pat bus vertinamos ir tuo pat metu vykstančios parodos „Baldai ir dizaino sprendimai 2023“ ekspozicijos.

VERTINANT ekspozicijas, bus atsižvelgta į bendrąją ekspozicijos kultūrą:

· Gebėjimas komunikuoti su lankytojais;

· Ekspozicijos patrauklumas ir originalumas;

· Ar patogiai įrengta.

Nugalėtojai bus skelbiami pirmąją parodos RESTA dieną, t. y., balandžio 27 d.

Parodos ekspozicijas vertins komisija, kurioje dirba akademinės bendruomenės, žiniasklaidos, rinkodaros, verslo atstovai.

Nugalėtojus Vertinimo komisija atrinks posėdyje, kurio medžiaga su komisijos narių pastebėjimais, profesionaliais pasiūlymais, ekspozicijų aptarimu bei nugalėtojais bus paskelbta žiniasklaidoje, organizatorių tinklalapiuose (https://www.litexpo.lt/ ir www.statybunaujienos.lt ), viešinama per naujienų agentūras. Daugiau apie konkursą.

Renginio organizatoriai – portalas www.statybunaujienos.lt ir Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.