2020 10 30

„Kopar“ gaminiai iš sendinto vario, žalvario ir plieno

Nuo seniausių laikų varis yra labai svarbus žmonijos gyvenime. Jis buvo vienas pirmųjų metalų, kuriuos žmonės pradėjo naudoti. Iš pradžių naudojami vario lydiniai, ilgainiui keitėsi į gryno vario lydinius, kurie, kaip byloja istorija, turėjo didelės įtakos žmonijos vystimuisi.
Šiandien varis – ir svarbus mikroelementas žmogaus sveikatai, ir pramonėje plačiai naudojamas metalas. Jau keletą metų interjeruose varis vis dažniau pakeičia auksą. Dėl savo cheminių savybių ir naudos žmogaus sveikatai, šis metalas pastaruoju metu yra laikomas vienu karščiausiu išskirtinės prabangos akcentu interjere.

Naudojant ypatingą techologiją išgauti interjero elementai ir butinės technikos dekoravimo detalės – išrankiausioms kūrybinėms vizijoms įgyvendinti. Analogo pasaulinėje rinkoje neturintis Kopar – tai jungtinis metalo apdirbėjų, chemikų ir menininkų kūrinys. Kurdami šiuos interjero elementus ekspertai nenaudoja dažų variui apdirbti. Technologiją aprėpia tik vario sendinimas, kurio metu šis metalas atsiskleidžia įvairiomis gamtos spalvomis.
Kopar detalės leis sukurti sveiką, kokybišką ir ilgaamžę išskirtinio interjero aplinką.

Renginyje Inovacijos, baldai ir dizainas naujakuriams Kopar pristatys savo gaminius iš sendinto vario/žalvario/plieno. Taip pat naują technologiją „sukto“ vario/žalvario paviršių.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.