2024 03 04

KRAŠTOVAIZDŽIO IR APLINKOTVARKOS PROFESIONALAI KVIEČIA SUSITIKTI PRANEŠIMŲ SESIJOJE!

Aplinkos profesionalai, sukaupę ilgametį žinių bagažą, pasidalins su Jumis pačiais įvairiausiais klausimais, kurie iškyla, kai įsigyjate kažkiek žemės ar sodybą kaime, ar norite pakeisti morališkai atgyvenusį kiemo apželdinimą. Želdininkystė, kaip ir visa kita, kas mus supa, taip pat įtakojama mokslo tyrimų apie gamtą, besikeičiančios mados, naujų selekcijos kūrinių, ir kartu koja kojon žengia su nuolat besikeičiančiu gyvenimu. Dėl to svarbu suprasti ir atsirinkti tai, kas vertinga augalų pasaulyje. Kartais galbūt reikia ko nors atsisakyti, o gali reikėti išsaugoti tai, kas daugeliui atrodo beverčiu dalyku…O gal reikia visai nedaug, rytietiško minimalizmo dvelksmo, jaukaus žibinto ir Jūsų aplinka taps jaukia ir išskirtine. Mes paruošėme temas, kurios Jums gali tapti labai vertingomis. Iki pasimatymo parodoje RESTA 2024!

 

Vieta: Prezentacijų erdvė, 3 salė

 

Dienotvarkė:

  • 14:00 – 14:30  Japoniško sodo kūrimo paslaptys už Japonijos ribų. Pranešėja: Laura Fukumoto (kraštovaizdžio architektė, japoniškų sodų kūrėja, stažavosi Japonijoje)
  • 14:30 – 14:55  Brandžių želdinių rekonstrukcija privačiuose sklypuose. Pranešėja: Aplinkos dizainerė Aušra Ramanauskienė (17 metų patirtis konsultuojant, projektuojant, rekonstruojant ir įrengiant želdinius)
  • 14:55 – 15:20  Medis mūsų aplinkos dizaine – svarba, nauda, šiuolaikinės galimybės mažiems sklypams. Pranešėja: Reda Kazokevičienė (Aplinkos dizainerė, patirtis 18 metų, „Gervių sodų” įkūrėja, daugiamečių gėlių ūkio savininkė)
  • 15:20 – 15:45  Kraštovaizdžio apšvietimas. Funkcija ir estetika. Kaip ir kodėl? Pranešėja: Vilija Daugėlaitė (Architektė ir lektorė, MB Mivalis vadovė)
  • 15:45 – 16:10  Sena sodyba. Ką išsaugoti ir kaip nesugadinti? Pranešėja: Auksė Dobilienė (tinklaraščio GARDEN STORIES autorė, daugiamečių gėlių ūkio įkūrėja, 15 metų didelės sodybos savininkė)

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.