2020 09 01

KULZER

KULZER parodoje BALTIC DAYS OF DENTISTRY supažindins su naujausiomis odontologijos srities technologijomis. Jų stende bus pristatoma nauja sintetinė keramika visiems tauriųjų / netauriųjų metalų lydiniams, 7 kartos universalus adhezyvas bei šviesoje kietėjantis nano hybridinis kompozitas. KULZER taip pat pristatys Cara Print 4.0, kuris yra pats greičiausias ir tiksliausias 3D spausdintuvas rinkoje. Trumpai apie kiekvieną iš produktų:

 

GLUMA Bond Universal – tai nauas 7 kartos universalus adhezyvas. Pritaikytas visoms odontologinėms medžiagoms.

Universali surišimo medžiaga nebūtų išties universali jei būtų nesuderinama su skirtingomis medžiagomis. Nesvarbu – naudojate šviesoje, savaime ar dvigubo kietėjimo medžiagas, dirbate su dervos cementais ar savaime kietėjančiais / dvigubo kietėjimo kompozitais ir kompomerais netiesioginių restauracijų cementavimui. GLUMA Bond Universal yra suderinamas su visomis šiomis medžiagomis, nereikalauja dvigubo kietinimo aktyvatoriaus ir yra išties universalus.

Galite greitai ir paprastai taisyti restauracijas su cirkoniu, tauriaisiais ir netauriaisiais lydiniais bei kompozitais naudodami vieną sluoksnį. Surišant ir taisant silikato keramiką, restauraciją reikia apdoroti naudojant su GLUMA Ceramic Primer.

—-

Naujas rentgenkontrastiška šviesoje kietėjantis nano hybridinis kompozitas.

Pastangų nereikalaujantis modeliavimas

  • Minkšta, bet nelipni Charisma Topaz konsistencija palengvina modeliavimą ir suteikia stabilumo.
  • Prailgintas darbo laikas net ir prie įjungtos operacinės šviesos leidžia lengvai ir neskubant atlikti įvairių indikacijų restauracijas.
  • Nano užpildų sistema garantuoja puikų poliravimą ir užtikrina ilgalaikį blizgesį bei puikų Jūsų arbo įvertinimą.

Puikios fizinės savybės

  • Charisma Topaz užtikrina patikimumą ir kokybę, kuri yra svarbus ilgalaikių restauracijų faktorius. Patentuota TCD matrica apjungia didelį stiprumą ir minimalų susitraukimą. Abu šie parametrai yra svarbūs norint išvengti restauracijų nuskilimų ir antrinio karieso.
  • Aukštas rentgeno kontrastiškumas užtikrina saugią ir patikimą diagnostiką.
  • Jums nereikia keisti savo darbo įpročių, nes Charisma Topaz yra tinkama darbui su visomis įprastomis surišimo medžiagomis ir technikomis.

—-

Cara Print 4.0 – tai 3D spausdintuvas, sukurtas specialiai odontologijai, o ne pramonei. Tai yra pats greičiausias ir tiksliausias spausdintuvas rinkoje, sukurtas Kulzer.

Kodėl rinktis Kulzer 3D spausdintuvą?

Greitis – atspausdina iki 120mm/h; daugumą darbų atspausdinami greičiau nei per 1 val.

Ypatingas tikslumas – naudoja aukštos raiškos skaitmeninės šviesos technologiją (DLP); X-Y ašių tikslumas net 53,6 µm.

Didelis spausdinimo plotas – konkrečiau 103 x 58 x 130mm. Čia galėsite vienu metu spausdinti net kelis darbus, taip taupydami laiką ir sąnaudas.

Platus pritaikymas – galėsite spausdinti modelius, kapas, laikinas bei nuolatines karūnėles ar tiltus, individualius šaukštus, chirurginius gidus, liejamas CAD konstrukcijas, plokšteles.

Atviras darbo procesas – priima visus atvirus STL failus.

Ilgaamžis medžiagų padėkliukas – naudojamas daugiau nei 600 spausdinimų.

Kompaktiškas dizainas – spausdintuvas neužims daug vietos laboratorijoje.

 

Daugiau apie parodos dalyvį ir jo pristatomus produktus: www.kulzer.com

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.