2020 10 02

KŪRYBOS KAMPAS 360

STENDE „KŪRYBOS KAMPAS 360” VYKS:

„ANTRINIS DIZAINAS” (angl. Trash desgn) – paroda iš Suomijos „Real Life Playback”, prezentacijos, diskusijos, kavinės zona bei KK360o dirbtuvėlės mažiems parodos lankytojams bei visiems mėgstantiems rankdarbius.

Antrinio dizaino objektų paroda iš Suomijos „Real Life Playback”.
„Kūrybos kampas 360o” draugiškų aplinkai ir antrinio dizaino daiktų krautuvėlė. (Krautuvėlėje rasite – Rasma, Second soul, Sentimento, Vaškainis, Swave)
Kūrybinės dirbtuvės „NEšiukšlės” Vieta, kur daiktai atgyja naujam gyvenimui. Ar galite įsivaizduoti stalinę lempą, padarytą iš konservų dėžutės? Spalvingą pieštukinę iš seno stiklainio? Vizitinių kortelių dėklą iš senų akinių?

ATEIKITE IR TAI PASIDARYSITE PATYS!

Lapkričio 10d. (ketvirtadienis) 11-17 val.

Lapkričio 11d. (penktadienis) 11-17 val.

Lapkričio 12d. (šeštadienis) 11-17 val.

Lapkričio 13d. (sekmadienis) 11-15 val.

Diskusija „Antrinis dizainas – absurdas ar kelias darnaus vartojimo link?” Diskusija aplinkos apsaugos, ekologijos temomis, dalinsimės darnaus vartojimo ir ekologiško gyvenimo būdo patirtimi. / Pokyčių lyderis Giedrius Bučas, „Kūrybos kampas 360o” įkūrėjas. Lapkričio 12d. (šeštadienis) 12-13 val.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.