2020 09 01

Kviečiame Lietuvos baldų sektoriaus įmonių atstovus susipažinti su naujausiomis baldų verslui sektoriaus įžvalgomis bei tendencijomis

VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia Lietuvos baldų sektoriaus įmonių atstovus susipažinti su naujausiomis baldų verslui sektoriaus įžvalgomis bei tendencijomis. Lietuvos įmonių eksportuojami baldai yra pripažįstami ir dėl savo kokybės vertinami užsienio rinkose. Baldų verslui segmentas turi didelį potencialą, todėl Lietuvos įmonės turėtų skirti didesnį dėmesį šiam segmentui bei išnaudoti atsiveriančias galimybes. Kviečiame renginyje dalyvauti ne tik įmones, kurios jau gamina verslui skirtus baldus, bet ir kitus Lietuvos baldų gamintojus bei susipažinti su baldų verslo tendencijomis iš arčiau.

Renginio dalyviai taip pat galės susipažinti su Prancūzijos rinkos galimybėmis ir potencialu. Vertingų įžvalgų apie verslo galimybes Prancūzijoje pateiks ekspertai iš Prancūzijos. Savo patirtimi dalinsis P. Didier Benon, įmonės „Racinea“ vadovas. Jis dirba su novatoriškais projektais, kuriuos įkvepia šiuolaikinės tendencijos ir nauji darbo metodai. Taip pat renginyje pranešimą skaitys p. Stephane Duron, „DESIGNENVUE“ įkūrėjas, dirbantis su naujos kartos dizaineriais bei gamintojais. P. Ritonė Gaubaitė renginio metu pristatys įmonėms galimybę turėti savo showroom‘ą Prancūzijoje. Konferencijos metu savo patirtimi bei sėkmės istorijomis dalinsis ir žinomų Lietuvos baldų įmonių atstovai.

 

Renginio programa (PDF)

Registracija į renginį (Dalyvavimas renginyje nemokamas. Registracija vyksta iki spalio mėn. 2 d.)

 

Kontaktas pasiteirauti: Akvilė Paužaitė-Kimsienė, a.pauzaite-kimsiene@verslilietuva.lt, +370 610 37990.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.