2020 09 01

Laikas persikelti į skoningą virtuvę!

Stiklinės sienelės gali papuošti virtuvės sieną, paversti ją langu į naktinį Paryžių, pavasariu pievoje ar rytu Karibuose. Viskas priklauso tik nuo Jūsų fantazijos! Ir visa tai atsiras Jūsų virtuvėje greičiau, nei tikėjotės!

Stiklas – ekologiška, lengvai prižiūrima, chemiškai ir biologiškai neaktyvi medžiaga. Prie visų šių puikių savybių verta pridurti dar vieną – grožį. Stiklo elementai puikiai dera ir modernaus, ir klasikinio interjero būstuose, išplečia erdvę, suteikia lengvumo ir šviesos pojūtį.

Tvirtas, ilgaamžes grūdintojo stiklo plokštes lengva valyti – pakanka įprastai perbraukti kempine.

Peržiūrėjus mūsų atliktų darbų katalogą matyti, kad kiekvienas projektas yra individualus, maksimaliai suderintas su kliento norais.

Didžiausias vaizdų katalogas – skinali.eu pasididžiavimas. O su dizainerio pagalba bet koks vaizdas bus pritaikytas individualiai. Mes naudojame tiesioginės UV spaudos ant stiklo technologiją, ant stiklo leidžiančią perkelti bet kokį jūsų pasirinktą vaizdą ir pasižyminčią ilgaamžiškumu.

Stiklui suteikiame gamyklinę grūdinimo garantiją.

Vieną kartą investavę į stiklinę virtuvės sienelę, nesigailėsite, nes ji nuolat apie save primins tik gerąja prasme.

Skinali.eu – vieni pirmųjų Lietuvoje, savo klientams galintys pasiūlyti grūdintojo veidrodžio stiklo sieneles!

 

Daugiau apie dalyvį: www.skinali.eu

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.