2020 10 30

„Lauksva” pristato: SQUARE – tai dizainas, kuris neabejotinai tampa bet kokios erdvės dėmesio centru

SQUARE – tai dizainas, kuris neabejotinai tampa bet kokios erdvės dėmesio centru. Išraiškingas rombų formų siuvinys dvelkia prabanga, retro stiliaus kojelės suteikia dizainui lengvumo, o praktiškos funkcijos bei naudojama technologija sukuria trokštamą patogumo jausmą. Tai išskirtinis grožio ir ergonomikos derinys.

Šis dizainas turi reguliuojamas galvos atramas, kurios vokiškų lankstų pagalba lengvai fiksuojamos bet kurioje padėtyje. Sėdynėje naudojama ypatinga funkcija, leidžianti pasididinti sėdėjimo gylį per 10 cm, tad, norint maksimaliai įsipatoginti, nebūtina skleisti miegamo mechanizmo. Svečio miegojimo funkciją turi ir minkštas kampas, ir sofa.

Dizainas modernus ne tik savo išore, tačiau ir sudėtimi: naudojamas naujos kartos, itin komfortiškas ir ilgaamžis TIGER touch® porolonas, kuris užtikrina gerą oro pralaidumą bei kūno šilumos absorbciją, visa tai mažina prakaitavimą. Be to, šis porolonas atitinka „Oeko-Tex“ standarto reikalavimus.

Atlošo minkštumas išgaunamas kartu su porolonu naudojant elastines juostas, o sėdynėje – zig-zag tipo spyruokles. Maksimalus komfortas užtikrinamas per sėdynės ir atlošo posvyrį, leidžiantį kūnui atsipalaiduoti.

LAUKSVOS stende lankytojai galės išvysti šį bei kitus naujus baldus, sužinoti apie audinius kuriuos geriausiai naudoti, baldų kojeles, bei kaip patiems susimodeliuoti norimą minkštą kampą ar sofą.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.