2020 10 02

Lietuvos ir Norvegijos energetiškai efektyvių technologijų verslo kontaktų mugė

Parodos BALTTECHNIKA metu Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) bendradarbiaudama su LR Ūkio ministerija ir Norvegijos agentūra „Innovation Norway” š.m. gegužės 10-11 d. kviečia dalyvauti Žaliosios pramonės inovacijų programos energetiškai efektyvių technologijų verslo kontaktų mugėje.

Verslo kontaktų mugė – tai galimybė užmegzti ir plėtoti verslo ryšius su Norvegijos atstovais, pasidalinti idėjomis, inicijuoti dvišalius projektus.

Renginys aktualus energetiškai efektyvių technologijų taikymu besidominčioms įmonėms, ieškančioms naujų idėjų ir partnerių verslo plėtrai. Kviečiamos Lietuvos ir Norvegijos įmonės ir mokslo institucijos, veikiančios šiose srityse: elektronika ir elektrotechnika; mašinų ir įrangos gamyba; metalo gaminių gamyba; plastiko gaminių gamyba; optika ir optronika.

Dalyvavimo verslo kontaktų mugėje nauda:

  1. Susipažinsite su Lietuvos ir Norvegijos inžinerine pramone bei energetiškai efektyvių technologijų taikymu šiame sektoriuje.
  2. Užmegsite ryšius su pažangiomis Norvegijos įmonėmis, taikančiomis energetiškai efektyvias technologijas.
  3. Apsilankysite moderniausiose Lietuvos gamybos įmonėse, kuriančiose ir diegiančiose energetiškai efektyvias technologijas.
  4. Apsilankysite tarptautinėje specializuotoje gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodoje Lietuvoje Balttechnika 2017.

Specialiai parengtose inovacijų erdvėse vyksiantys idėjų ir kontaktų mainai – tai galimybė užmegzti ir plėtoti verslo ryšius su Norvegijos gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų atstovais, pasidalinti idėjomis ir inicijuoti dvišalius projektus, susijusius su energetiškai efektyviomis technologijomis.

KONTAKTŲ MUGĖS PROGRAMA

REGISTRACIJA

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.