2020 09 03

Lietuvos Junior Achievement mokinių startuoliai

Tik po Lietuvos Junior Achievement stogu kasmet kuriasi ir auga keli šimtai mokinių startuolių.

 

Mokinių startuoliai yra tarptautinė Junior Achievement programa, praktiškai leidžianti moksleiviams išmėginti jėgas versle ir darbe.

 

Įkurdami savo realią bendrovę mokiniai įgyvendina visą verslo valdymo ciklą: įkuria įmonę, sukaupia pradinį kapitalą, planuoja, kuria savo paslaugą arba produktą bei jį parduoda, vykdo rinkodarą ir uždaro įmonę.

 

Ši programa paprastai trunka nuo kelių mėnesių iki vienerių mokslo metų, jos metu mokiniai įgyvendina visus tikros bendrovės gyvavimo etapus – nuo verslo idėjos iki jos praktinio realizavimo, nuo registracijos iki jos uždarymo, pasibaigus mokomajai veiklai.

 

Pirmoji Junior Achievement mokomoji mokinių bendrovė Lietuvoje buvo įsteigta 1993 metais. Per 24 programos veikimo metus moksleiviai įsteigė net 2198 MMB visoje Lietuvoje, kurių bendros pajamos sudaro 685401,91 eur !

 

Vasario 9 dieną, Litexpo STUDIJOS 2018 metu, „Verslas jauniems“ erdvėje galėsite patys pamatyti ką kuria ir kuo gyvena ateities verslumo lyderiai.

 

Šiais metais organizacija jau skaičiuoja savo ketvirtį amžiaus!

 

PRISTATYMAS, KĄ GALĖSITE PAMATYTI STARTUOLIŲ MUGĖS METU ČIA! 

 

 

Nuotraukos autorius Eglė Gendrėnaitė

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.