2020 09 03

LINPRA Techninės kūrybos konkursas moksleiviams

Inžinerinės pramonės sektorius yra vienas perspektyviausių moderniame šiandienos pasaulyje. Tik inžinerijos dėka kuriamos šiuolaikinės technologijos, be jos neįmanomas medicinos, automobilių, aviacijos, laivybos, telekomunikacijų, informacinių technologijų, interjero, net grožio industrijos ar maisto gamybos ir daugelio kitų sričių gyvavimas.

 

Visam tam kurti reikalingi kūrybiški ir STEAM srityje besimokantys jauni žmonės. Inžinerijos pagrindus galima įgyti jau mokykloje, į juos gilintis naudinga ir be galo įdomu! Robotika, trimatis projektavimas, trimatis spausdinimas ir suvirinimas – tai keletas sričių, be kurių neįsivaizduojama šiandienos inžinerinė pramonė.

 

LINPRA – šio sektoriaus įmones vienijanti asociacija – kviečia 10–12 kl. moksleivius sudalyvauti Techninės kūrybos konkurse ir išbandyti savo jėgas vienoje iš 4 (arba visose) inžinerinėse „stotelėse“. Jose bus galima pasitikrinti savo technologinius hobius ir talentus – galbūt tai geriausias pasirinkimas, ateities studijų ir mokymosi kryptis!

 

  • Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos stotelė – Robotikos užduotis
  • InRe stotelė – SolidWorks brėžinys (reikalingi SoldiWorks programos pagrindai ar pažangesnis lygis)
  • Alytaus profesinio rengimo centras – 3D spausdinimo užduotis (reikalingi minimalūs braižymo programos pagrindai)
  • Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras – suvirinimo užduotis

 

Kiekvienoje užduotyje laimės vienas moksleivis, atlikęs ją tiksliausiai, kokybiškiausiai, išmaniausiu būdu! Prizas 4 laimėjusiems moksleiviams – kelialapiai į Pasaulinę pramonės technologijų, inovacijų ir automatizacijos parodą Hannover Messe, kuri vyks 2020 m. balandžio 20–24 d. Hanoveryje, Vokietijoje. Šį prizą įsteigė LINPRA nariai – UAB „Technogaja“!

 

Plačiau – LINPRA svetainėje.

 

Konkurso organizatorius:

Linpra

 

 

 

Prizą įsteigė:

CHN_1

 

 

 

 

Konkurso partneriai:

VTDK  APRC VJ  INRE  LITEXPO

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.