2024 05 06

„LitWild” – Komandos formavimo turai įmonėms

Ugdome komandos dvasią, bendradarbiavimą, sprendimų priėmimą per aktyvias veiklas gamtoje.

Dalyviai gauna ne tik pramogą, bet ir turiningą, įsimintiną, sveiką bei unikalią patirtį.

 

Kiekvienas LitWild organizuojamas turas yra suplanuotas nuo A iki Z, dėmesingai įsiklausant į užsakovo pageidavimus. Renkame įdomiausius bei vaizdingiausius maršrutus, juos visada testuojame gyvai. Rūpinamės dalyvių pervežimu į turo pradžios vietą ir atgal, arba suplanuojame viską taip, kad iš vis nereikėtų važinėti automobiliais, o tik mėgautis gamta. Suteikiame geriausią turistinio inventoriaus įrangą, užtikriname gardžius pietus prie laužo, skanios, natūralios arbatos pertraukėles, pasirūpiname dalyvių saugumu bei gera nuotaika. Padėsime surasti ir rezervuoti nakvynės vietą, papildysime gamtos turą komandos formavimo užduotimis, įdomiausiomis vietos edukacijomis bei degustacijomis.

 

Per daugiau nei 6 gyvavimo metus surengėme virš 500 gamtos turų ežeringiausiame Lietuvos krašte: pėsčiomis, baidarėmis bei storais dviračiais įvairioms Lietuvos bei užsienio įmonėms, draugų ir šeimų grupėms, pavieniams turistams. Mūsų turuose, žygiuose ir ekskursijose sudalyvavo jau daugiau nei 2000 dalyvių.

 

Visas gamtos išvykas organizuojame atsakingai: užtikriname, kad jūsų žygis teigiamai paveiktų vietinę gamtą, ekonomiką, ekologiją ir būtų naudingas vietiniams gyventojams: renkamės vietinius paslaugų teikėjus, kombinuojame aktyvias žygių programas su Ežerų krašto pažinimu.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.