2020 10 02

Make-up Studio!

MAKE-UP STUDIO PROFESSIONAL AMSTERDAM-PRIEMONĖS PROFESIONALIAM MAKIAŽUI (Olandija) – kino, teatro, televizijos fotosesijų grimuotojų, grožio salonų bei studijų  visažistų darbui.

Glaudžiai bendradarbiaujame su šalies mokyklomis, rengiančiomis grožio paslaugų specialistus. Jau 14 metų metų ruošiame vizažistus, kosmetikus, manikiūrininkus, pedikiūrininkus pagal formaliojo mokymo programas.

Dekoratyvinės kosmetikos linija pasižymi plačiu spalvinės gamos bei priemonių įvairovės spektru. Ypač gausus šepetėlių, aksesuarų pasirinkimas, šiuolaikiškas dizainas, praktiška ir ekologiška pakuotė. Produkcija hipoalerginė ir netestuota ant gyvulių.

Plačiausia spalvų gama, didžiausias produktų asortimentas, puiki kokybė ir prieinama kaina, profesionalus makiažas, konsultacijos, įvaizdžių kūrimas, akcijos ir dovanos-visa tai rasite mūsų stende www.make-upstudio.com +370-687 58471; info@groziostudija.lt; Facebook: B. Stalioraitienės groziostudija

Leiskimės į kelionę 2017 pavasaris/vasara su Make-up Studio!  

Šio sezono madingo įvaizdžio ir makiažo kryptis – “Safari Glow” (Safario švytėjimas). Makiažo meistrai mūsų stende 5.C03 pasirengę suteikti pavasarinį švytėjimą visų jūsų veidams!!!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.