2020 09 01

MECANUMERIC pristatys savo pasiekimus frezavimo ir pjovimo vandens srove įrangos srityje

Trečią kartą parodoje BALTTECHNIKA dalyvaujanti prancūzų įmonė MECANUMERIC savo stende pristatys dvejas CNC stakles, suprojektuotas pagal Baltijos šalių pramonės įmonių poreikius.

Pirmą kartą Baltijos rinkai bus pristatos mažos, kompaktiškos ir didelio tikslumo pjovimo vandens srove staklės „LABJET“.  Aukšto slėgio siurblio (4136 barai, nuo 10 iki 20 AG) pagalba, šios staklės gali pjauti mikštąsias medžiagas grynu vandeniu arba kietąsias medžiagas vandeniu su abrazyvu. Šios staklės – tai  tikslumo, galios ir saugumo paketas, nereikalaujantis ypatingo biudžeto, todėl idealiai tinkantis pramonininkams, norintiems žengti pirmuosius žingsnius pjovimo vandens srove srityje.

Taip pat MECANUMERIC demonstruos frezavimo stakles „MECAPRO 4020“ su instaliuota įrankių sutepimo sistema, stalu su vakuuminiu prispaudimu, vakuuminiais siurbliais bei dulkių ir drožlių surinkimo sistema.

Įvairių išmatavimų ir įvairių opcijų dėka (įrankių keitimo sistema, pjovimas peiliais, pjovimas kameros pagalba ir kt.) MECAPRO asortimentas yra labai universalus ir pritaikytas daugeliui veiklos sektorių.

Kviečiame aplankyti MECANUMERIC stendą Nr. 5.C08.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.