2020 08 31

„Meda project“ parodoje Vaikų šalis 2019

Mieli tėveliai,

kaip dažnai mes siekiame vidinės pusiausvyros bei kokybiškų, bekonfliktinių santykių su savo artimiaisiais. Ar skirtumėte laiko, vieną kartą per mėnesį, su visa šeima, jei žinotumėte, kad yra programa, kurios patogus užimtumas, konfidensialumas bei veiksmingumas, kuriant kokybiškus santykius šeimoje yra garantuotas?

Tik 11.23 d., nuo 11:00-17:30 val. maloniai kviečiame atvykti iki viešosios įstaigos „Meda project“ stendo gyvai pažinčiai.

Patirtinės praktikos, geriau nei bet kokia tikslingai pateikta rašytinė informacija, tad ieškančius kviečiame atrasti, išmėginant ir – patiriant momentinį personalizuotos prevencinės emocinio intelekto lavinimo programos „EBRU“ – tai Emocijų, Bendravimo, Racionalumo, Ugdymas per šeimos modulį, poveikį jums asmeniškai, ar visai jūsų šeimai.

7(ių) pakopų „EBRU“ programa orientuota į bendrą visos šeimos emocinio raštingumo lavinimą, Lietuvoje įgyvandinama jau 10 m. Vienos pakopos įgyvendinimo trukmė, vieneri mokslo metai, jei pradėjote programą lankyti rugsėjo mėnesį, arba 9 susitikimai trunkantys iki 2020.05.31 d. Kiekviena šeima renkasi kiek pakopų lankyti. Šis klausimas apkalbamas paskutinio susitikimo individualios su šeima / asmeniu refleksijos metu.

Programa yra mobili, tad jei ji jums tiks ir patiks, ji gali būti įgyvendinama ir jūsų mieste, miestelyje. Pati programa, parengta remiantis 30(čia) mokslo sričių, naujausiomis eksperimentinių tyrimų išvadomis, apjungiant senųjų filosofijų išmintį ir dabartinių laikų įvairių mokslo sričių įžvalgas. Programa atnaujinama kiekvienais mokslo metais, remiantis gerųjų praktikų, mokslinių tyrimų išvadomis, bei šeimų dalyvavusių programoje atliepimais.

Šios programos išskirtinė stiprybė, seminaro-praktikumo, vedamų Ebru terapijų, pateikiamų žinių bei refleksijų personalizavimas, t.y. teikiamos informacijos individualus pateikimas asmeniui / šeimai / švietimo įstaigos bendruomenei remiantis šeimos / asmens / švietimo įstaigos bendruomenės poreikiais, esama situacija ir(ar) vidine būsena. SVARBU atvykstantiems, visus šiuos etapus patirsite gyvai, tik minimalizuota forma.

Tyrimais pagrindėme, kad projektas tinka visoms amžiaus grupėms, dėl ko programa dar yra vadinama universaliąja atsisakant segmentavimo į amžiaus grupes. Vedamos prevencijos tikslas – užkirsti kelią galimoms kritinėms situacijoms šeimoje / asmens gyvenime ir(ar) švietimo bendruomenės jautriuose klausimuose, kaip komandos formavimas, motyvavimas ir t.t. Pagrindinis prevencijos tikslas įgalinant žmones girdėti vieniem kitus, taip mažinti gynybinės komunikacijos vartojimą.

Norintieji lankyti „EBRU“ programą turės galimybę pasirašyti sutartis. Grupės renkamos:
– Vilniuje veiklos bus vedamos Vilniaus Emilijos Plieterytės progimnazijoje (Žirmūnų g. 119, Vilnius), Kaune;

– Kauno „Ebru Art“ studijoje (Minties rato g. 10);

-Panevėžyje, Panevėžio miesto bendruomenės šeimų namuose (Marijonų g. 24, Panevėžys);

-Klaipėdoje, Klaipėdos „Švyturio” arenoje, (Dubysos g. 10, Klaipėda);

-Marijampolėje, Pasaka Marijampolės vaikų lopšelyje, darželyje (P. Vaičaičio g. 24, Marijampolė).

-Išorai, „Draugų šilelis”, vaikų žaidimo parke (Išorai, raj, Šilo g. 1, Išorai 55328).

✍️ Norite, kad programa atkeliautų į jūsų švietimo įstaigą? Taip ir bus! Programa atkeliaus į bet kurią Lietuvos mokyklą ar kitą įstaigą susirinkus ne mažiau kaip 25 projekto dalyvių grupei. Į Jūsų švietimo įstaigą atvyksime vieną kartą per mėnesį. Daugiau informacijos: 8 676 88088, projektai@medaproject.com. Daugiau informacijos FB: https://www.facebook.com/ebrumenas.ebruart/

 

M️ieli pedagogai,

tik jūs suprantate ir geriausiai žinote, kaip svarbu švietimo bendruomenėje įdiegti kokybiškai veikiančią prevencinę programą, kuri pataptų realiu krizinių situacijų valdymo bei sprendimo būdu. Programą, kurioje galėtų atsipūsti nuo įtampos patys pedagogai, bei programą, kuri į švietimo įstaigą pritrauktų, net ir užimčiausius tėvelius, kas skamba daugiau, nei fantastiškai.
Jūs esate tarsi kempinės, sugeriančios bei atlaikančios spaudimą iš visų keturių kampų. Tad viešoji įstaiga „Meda project“, tik 11.23 d., nuo 11:00-17:30 val. maloniai kviečia jus apsilankyti stende, kuriame gyvai patirsite momentinį personalizuotos prevencinės emocinio intelekto lavinimo programos „EBRU“ – tai Emocijų, Bendravimo, Racionalumo, Ugdymas per šeimos modulį, poveikį jums asmeniškai, jūsų moksleiviams, ar visai jūsų šeimai.

Norite, kad programa atkeliautų į jūsų švietimo įstaigą? Taip ir bus! Programa atkeliaus į bet kurią Lietuvos mokyklą ar kitą švietimo įstaigą susirinkus ne mažiau kaip 30 projekto dalyvių grupei. Į Jūsų švietimo įstaigą atvyksime vieną kartą per mėnesį. Daugiau informacijos: 8 676 88088, projektai@medaproject.com. FB: https://www.facebook.com/ebrumenas.ebruart/

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.