2020 10 05

„Menas interjerui“ – trijų dienų renginys kūrybiškiems užmojams

„Vilniaus galerija“, tęsdama bendradarbiavimą su „Archzona“, pristato naują parodų projektą visiems, kas domisi geriausiais interjero sprendimais. Tai – trijų dienų renginys „Menas interjerui“, kuris Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Vilniuje, pirmą kartą vyks jau šių metų spalio 11 – 13 dienomis.

Parodos „Menas interjerui“ metu net 700 kvadratinių metrų ploto erdvėje bus pristatomi daugiau nei 30 menininkų darbų, veiks jauniesiems meno kūrėjams įrengta zona, vyks meno kūrinių aukcionai bei kiti renginiai. Didžiąją dalį autorių bus galima sutikti prie jų darbams skirtų stendų, gyvai pasikalbėti ir pasiteirauti dėl patikusių kūrinių įsigijimo.

Spalio 11, 12, 13 dienomis pagrindinę parodos „Menas interjerui“ ekspoziciją galės išvysti visi LITEXPO renginio „Baldai“ lankytojai (galioja tas pats bilietas).

Spalio 12 dieną, penktadienį, numatyti „Archzonos“ dalyviams ir svečiams skirti renginiai, vyks uždara paroda „Architektai ir fotografai“ (tema – fotografija kaip menas interjere). „Archzonos“ konferencijų salėje bus eksponuojama 65 kvadratinių metrų dydžio fotografijos darbų kompozicija (autoriai: Arūnas Baltėnas ir Raimondas Paknys). Dienos metu numatomi pranešimai, diskusijos ir seminarai. Vakare – baigiamasis parodos „Architektai ir fotografai“ renginys – susitikimas su autoriais A. Baltėnu ir R. Pakniu.

Nepraleiskite galimybės apžiūrėti ir įsigyti išskirtinių tapybos, grafikos, fotografijos, skulptūros bei taikomojo meno darbų iš gerai žinomų Lietuvos kūrėjų!

Programa

Dalyviai 

 

Projekto organizatoriai: „Vilniaus galerija“

Projekto partneriai: LITEXPO, „Archzona“

Daugiau informacijos: www.menasinterjerui.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.