2020 09 01

Meninės instaliacijos BAF

Meninės instaliacijos pristatomos  BAF – Baltijos ir gėrimų parodos metu konceptualiai sieks paskatinti parodos lankytoją atsakingai vartoti, gerbti maistą bei atskleisti maisto mėtymo problemą.

 

Meninė instaliacija – „Pomidorų SPA“.

„Tomatoes  from inside out“ .

„Pomo d‘oro SPA“.  („aukso obuoliai“ italai vadina taip pomidorus)

Iki kaklo skęsti raudonų it ugnis pomidorų spa – atgaivinančių ir palepinančių kūną, bet skaudžiai deginančių mintis, dėl perteklinio maisto naudojimo. Ir ne karštis degina, o gėda ir atbundantis sąmoningumas, stebint absurdišką mūsų pačių gyvenimo tėkmę. Jei vanduo nuplovęs purvą nuo kūnų nuteka ir vamzdžiai atgimsta iš naujo lietumi, tai gal pomidorų vonia nuplaus vartotojiškumą ir atgims sąmoningu maisto naudojimu?

Žilvinas Jagėla

 


„Kaip aš noriu daržovių, kaip man atsibodo vaisiai”

Ar rėkiantys vartotojai, patys pasiklydę savo pasirinkimų gausybėje galėtų turėti vieną, juos atstovaujantį balsą? Mažą šviesulį, užtemdytuose protuose, garsiai bandantį suprasti jų troškimus. Noriu, nenoriu, noriu… Balti ramunės žiedlapiai galėtų gultis vienas po kito po kojomis, bandant išsiaiškinti savo įgeidžius. Vaisių ar daržovių? O gal tų ir tų – pilnais kibirais į namus?

Dainius Tarutis

 


„LAIMINGASIS SKONIS”

Maistas yra proza apie gyvenimą, kuriame pasitenkinimas pasiekiamas eksperimentuojant ir pasineriant į savo baimes. Per jas iš nežinomybės pajuntame dar visai neatrastus kontrastus, kvapus ir spalvas. Todėl norime akimirkos, susitinkant su skoniu, laikinumą užfiksuoti nuotraukoje, simbolizuojančią smalsumą ir meilę maistui, jaučiamą per skirtingus potyrius, drąsiai pasineriant į gastronomijos pasaulį.

Arnas Danusas

 

 

PASIRODYMŲ LAIKAS:

11.07  Ketvirtadienis 10:00 – 15:00
11.08  Penktadienis 12:00 – 16:00
11.09  Šeštadienis 14:00 – 16:00

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.