2020 10 04

Mokslo šou, šešėlių teatras, aktyvios pramogos ir kitos įdomybės parodoje!

Parodoje vyks daugiau kaip 150 edukacinių renginių ir užsiėmimų. Lankytojų lauks daugybė įdomių naujienų, tarp jų ir mokslo šou, šešėlių teatras, aktyvios pramogos, makiažo konsultacijos.

Mokslo šou ,,Aha, Fizika” (Renginių scena, 3 salės fojė)

Estijos Mokslo centras AHHAA pristato daugialypį fizikos pasaulį. Šou bus kupinas įdomių eksperimentų, kuriais išbandomi fizikos dėsniai, susiję su elektra, optika, garsu ir judesiu. Kodėl nusivilkus vilnonį megztinį, mūsų plaukai pasišiaušia? Kiek galios turi šviesa ir iš ko ji padaryta? Kaip mes galime sukurti garsą metaliniame vamzdyje be savo balso? Užvedantis 30 minučių pasirodymas, be abejonės, atsakys į šiuos ir daugelį kitų fizikos klausimų.

Mokslo šou vyks lapkričio 24 d. 12.00–12.45 val., 15.00–15.45 val. ir lapkričio 25 d. 11.00–11.45 val., 14.00–14.45 val.

Paskaitos ir konsultacijos apie makiažą mokykloje (Renginių scena, 3 salės fojė)

Makiažas mokykloje pagal „Grimo akademija” 

Ar reikia bijoti makiažo mokykloje? Leisti ar drausti?

„Grimo akademija” formuoja teisingą požiūrį į dekoratyvinės kosmetikos naudojimą mokykloje. Renginio metu pristatysime tinkamos mokyklos etikai makiažo rūšis, veido odos priežiūros pradžiamokslį, pademonstruosime mokytojos ir moksleivės makiažą.

Paskaita vyks lapkričio 24 d. 14.00–14.45 val. ir lapkričio 25 d. 10.00–10.45 val. ir 13.00–13.45 val.

Šalia scenos bus sukurta erdvė, kurioje norinčioms merginoms bus atliekami makiažai, teikiamos konsultacijos mokyklinio makiažo tema moksleivėms, konsultacijos mokytojoms, koks makiažas, koks įvaizdis gali palengvinti bendravimą ir kaip mes kartais neteisingais makiažo „kodais” galime sugadinti bendravimą. Bus organizuojama loterija, kurioje mokiniai ir mokytojai galės laimėti „Grimo akademijos” įsteigtus prizus.

Parodos lankytojai turės unikalią galimybę susipažinti su vieninteliu Lietuvoje Rankų šešėlių teatru „Budrugana Lietuva”.

Lapkričio 24, 25 d. „Budrugana Lietuva” kvies į užsiėmimus 3 parodų salėje.

Teatro trupės paslaptingoje palapinėje, parodos metu vyks šešėlinės kūrybinės laboratorijos, kurių metu, visi vaikai ir ne vaikai, kartu su aktoriais, išlavins savo rankas, išmoks įdomiausių šešėlinių personažų, bei praturtins savo fantaziją , kurdami naujas dar niekada neatrastas figūras. Čia galėsite iš pirmų lūpų išgirsti, tikras istorijas, apie „Budrugana Lietuva“ teatro susikūrimą, mokslus Gruzijoje, bei esąmas ir būsimas teatro veiklas! Žadame, ne tik daug naujų įspūdžių, bet ir įvairiausių konkursų ir laimėjimų.

Lapkričio 25 d. 10.30-11.15 val. konferencijų salėje 5.1 bus rodomas spektaklis „Keturi metų laikai”. Daugiau apie spektaklį

Aktyvių pramogų zona „Jokių kliūčių” (4 parodų salė) 

Smalsūs, drąsūs, aktyvūs ir imlūs naujovėms – tokie yra šių dienų moksleiviai. Jie drąsiai svajoja ir eksperimentuoja. Atrakcionai.lt kviečia užsukti į erdvę, kurioje bus įrengtos „Jokių kliūčių” pramogos. Moksleivių, jų tėvelių, mokytojų ir net direktorių laukia klastingasis, iš kojų verčiantis pripučiamas „Eliminatorius” ir daug gerų emocijų sukeliantis „Bėgtraukis”. Mėgstantys ramesnes pramogas galės pasukti galvas ir pabandyti sudėti medines dėliones. „Jokių kliūčių” erdvėje nėra kada nuobodžiauti. Į smagias veiklas įsitraukia kiekvienas – ir mažas, ir didelis. Čia bus ką veikti net ir tiems, kurie nemėgsta tradicinių kūno kultūros pamokų. Atrakcionai.lt erdvėje kviečiame judėti kitaip: su gera nuotaika ir šypsenomis!

Aktyvias pramogas pristato Atrakcionai.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.