2020 08 31

„Mototoja” pristato Corolla Hybrid

Hibridas dar niekuomet nebuvo toks patrauklus savo važiavimo ypatybėmis.

Jums patiks jo tylus riedėjimas važiuojant elektros režimu, taip pat unikali savaiminio įsikrovimo funkcija. Jūsų pasirinkimui siūlomas 1,8 l hibridinis galios agregatas, puikiai tinkantis sklandžioms ir ramioms kelionėms, ir naujas 2,0 l hibridinis galios agregatas (komplektuojamas hečbekuose ir Touring Sports modeliuose), užtikrinantis lengvą pagreitėjimą ir įspūdingą važiavimo dinamiką. Dėl modulinės TNGA (Toyota New Global Architecture) platformos galite ramiai jaustis už vairo, mėgaudamiesi natūralaus vairavimo potyriais ir tiksliu galios perdavimu bei valdymu, kad ir kokį variantą pasirinktumėte. Žemas svorio centras ir nepriekaištingai subalansuota važiuoklė lemia išskirtinį valdymą bei stabilumą ir dovanoja tikrą vairavimo džiaugsmą.

Novatyviausias Toyota Safety Sense paketas dar aukščiau kilsteli pagalbinės vairuotojo įrangos kokybės kartelę. Naujasis Corolla modelis ne tik įspėja apie galimus pavojus – jis iš tiesų padeda imtis veiksmų. Todėl galite ne tik ramiai jaustis už vairo, žinodami, kad kartu su savo keleiviais esate patikimai apsaugoti, bet ir mėgautis dar smagesnėmis kelionėmis nei anksčiau.

Išbandykite testodrome parodos metu!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.