2020 08 31

„Mototoja” pristato RAV4 Hybrid

EFEKTINGAS DIZAINAS IR TIKRAS VISUREIGIO CHARAKTERIS RAV4 išskirtinumą lemia puikios važiavimo savybės ir patrauklus dizainas. Tvirtai sudėto tikro visureigio išvaizdą ir ryškų, dinamišką stilių sujungiantis RAV4 yra urbanistinio dizaino atspindys. Efektingas ir dailus RAV4 akį traukia savo elegantiškais priekiniais LED žibintais, išraiškingu šoniniu siluetu ir unikaliais LED galiniais žibintais. Visas šis derinys sukuria individualų ir rafinuotą automobilio charakterį. RAV4 atrodo ir važiuoja taip, kaip ir dera visureigiui, mieste jausdamasis kaip savo namuose.

Galingas RAV4 2,5 l Hybrid Dynamic Force galios agregatas užtikrina išskirtinę dinamiką be jokių išlygų. Jis suteikia pasitikėjimo kiekvienoje situacijoje, nesvarbu, ar lėktumėte greitkeliu, važinėtumėte perpildytomis miesto gatvėmis, kur taikomi taršos apribojimai, ar keliautumėte prastais užmiesčio keliais. Dėl savaime įsikraunančios hibridinės sistemos automobilis gali nuvažiuoti neįtikėtinai ilgą atstumą, leisdamas mėgautis elektrinės galios privalumais – tyliu riedėjimu ir didesniu efektyvumu, nepatiriant jokių nepatogumų. Sėdėdami už RAV4 vairo, galite skrosti miesto gatvėmis ar važinėti užmiesčio keliais be jokių kompromisų

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.