2020 10 30

„Muzikos magijos salonas” pristatys prezentacijas, garso aparatūros demonstracijas ir meno degustacijas su „AP galerija“

Salėje 1.3 UAB „Muzikos magijos salonas” su partneriais pristatys ekspozicijas, prezentacijas ir demonstracijas garso aparatūros, laidų ir akustinių sprendimų, įtakojančių garso įrašų ir on-line programų atkūrimo namuose kokybę. Kad muzika ne tik girdėtųsi foniniame režime, bet jos norėtųsi klausytis tyliai ir garsiai, vaikams ir suaugusiems, seniai pažįstamos ir naujos – reikia nuo pačios pradžios įrenginėjant būstą tinkamai pasirūpinti patalpos auralinėmis savybėmis, erdvės organizavimu ir teisinga garso aparatūros instaliacija. Į ką svarbu atkreipti dėmesį papasakos ir pademonstruos Artašės Gazarian iš Muzikos magijos salono (www.muz.lt) ir Paul Goodman iš Perkune Audiophile Cables (www.perkune.lt).

Artašės Gazarian, socialinių mokslų daktaras, į muzikos emocinį poveikį ir tikroviško garso paslaptis gilinasi jau 15 metų, skaito pranešimus ir paskelbė daugiau kaip dvidešimt straipsnių šia tema. Jis yra steigėjas VšĮ “Muzikos magija”, kuri nuo 2006-ųjų organizuoja gyvos muzikos koncertus ir kitus renginius, skirtus paskatinti žmones pajusti ir pasimėgauti kokybiškai atliekama arba atkuriama iš įrašų muziką. Vėliau įkūrė UAB „Muzikos magijos salonas“, kuris padeda savo klientams optimaliai sukomplektuoti ir instaliuoti aukšto lygio stereo sistemas, kad jų namuose atsirastų ne tik garsas, bet ir muzika.

Paul Goodwin, atvyko į Lietuva iš Jungtines Karalystės, jis yra muzikantas ir garso inžinierius, turintis milžinišką patirtį muzikinio garso sukūrimo ir atkūrimo srityse. Jam teko groti gitara Britanijos  roko scenoje fantastiniu laikotarpiu 60-70-ais, bendrauti su garsiausiais atlikėjais. Per 80-uosius jis kūrė įrašus savo garso studijoje, jo paslaugomis naudojosi žymus muzikantai. Paul taip pat užsiminėjo High End lygio garso sistemų instaliacija ir tuo metu pradėjo daug eksperimentuoti su akustiniais ir maitinimo kabeliais. Laikui bėgant jį vis daugiau įtraukė mistinis laidų poveikis garsui, ir nuo 2005 m. jis pilnai atsidavė savo aistrai – rankiniu būdu gaminti aukščiausio lygio kabelius High End audio aparatūrai pagal individualius užsakymus. Jo laidus naudoja reikliausi audiofilai įvairiose šalyse – Jungtinėje Karalystėje, Kanadoje, Norvegijoje, Jungtinėse Valstijose, Arabų Emyratuose, net Havajuose ir Australijoje.

Demonstracijoms naudojama aparatūra: garso kolonėlės Gauder Akustik (Vokietija) ir Zingali (Italija) kompanijų; tinkliniai grotuvai, keitikliai ir stiprintuvai AVMB.M.C.Gold Note; vinilo plokštelių grotuvai AVMClearaudio; kabeliai Perkune Audiophile Cables, Silent WireAudiomica; akustinės priemonės ASCEliAcustik.

Renginių programoje – prezentacijos/demonstracijas/meno degustacijos:   

15d.        14.00 – 15.00               Laidų reikšme Hi-Fi sistemoje, jų parinkimo ir naudojimo ypatumai

15d.        16.00 – 17.00               Patalpos auralinės savybės, vietos garsiakalbiams pasirinkimas, sistemos instaliacija

16d.        14.00 – 15.00              Muzikos garso įrašai, jų atkūrimo namuose techninių priemonių pasirinkimas ir suderinimas

16d.        16.00 – 17.00              „Meno degustacija“ – 5 paveikslai demonstruojami su muzika*

17d.        12.00 – 13.00              Muzika namuose: kur slypi emocijos ir kaip jas ištraukti?

17d.        14.00 – 15.00              „Meno degustacija“ – 5 paveikslai demonstruojami su muzika*

*Paveikslus pristato „AP galerija“, išankstine registracija privaloma (muz@muz.lt, +37068539618).

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.