2020 09 02

NACIONALINIS KONKURSAS „GERIAUSIAS JAUNASIS AUTOMECHANIKAS“

NACIONALINIS KONKURSAS „GERIAUSIAS JAUNASIS AUTOMECHANIKAS“ – tai bendras UAB „Inter Cars Lietuva“, Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Variklinių transporto priemonių laivų ir orlaivių profesinio mokymo metodinės komisijos bei Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro projektas, kurio tikslas – skatinti būsimus automobilių elektrikus bei automobilių mechanikus visapusiškai tobulėti ir išbandyti savo jėgas būsimų kolegų tarpe. Ši iniciatyva populiarina automechanikų profesiją bei įpareigoja profesinio ugdymo mokyklas nuolatos domėtis, įsisavinti ir perduoti įvairias technines naujoves.

Pakeisti pavarų dėžės sankabą, suremontuoti automobilio važiuoklę ar nustatyti automobilio elektroninės sistemos gedimus, ar kitus darbus – tai tik kelios užduotys, kurias teks atlikti ne automobilių remonto dirbtuvių meistrams, o būsimiems mechanikams.

Nacionalinio Konkurso užduotis vertins vieni žymiausių pasaulyje automobilių bei jų dalių ar komponentų gamintojai: BOSCH, ZF, TRW, ELRING, FEBI, Schaffler, Delphi Technologies ir VW. Konkurso nugalėtojai bus paskelbti STUDIJOS 2019 parodos metu vasario 9 d.13 val.

Maloniai kviečiame visus apsilankyti STUDIJOS 2019 parodoje vasario 7-9 dienomis!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.