2025 09 01

Naglis Šulija: „Erotika ir Zodiako ženklai“ – kas slypi už žvaigždžių?

Lapkričio 21 d., penktadienį, 21:00 val., 4 salės pranešimų scenoje vyks išskirtinis susitikimas su žinomu astrologu Nagliu Šulija. Jis pristatys intriguojančią temą „Erotika ir Zodiako ženklai“.

Kalbant apie Zodiako ženklus ir erotikos ryšį, reikia pasakyti štai ką: kiekvieno žmogaus santykis su erotika ir erotizmu yra visiškai individualus. Vis dėlto galima pastebėti, kad tarp įvairių Zodiako ženklų atstovų yra ir tam tikrų panašumų. Iš tiesų kiekvienas Zodiako ženklas turi savo stilistiką, o kiekvieno ženklo atstovai turi savo prioritetus. Juos ir aptarsime.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

    Jūsų asmens duomenys renkami siekiant pateikti Jums geriausią įmanomą Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO pasiūlymą. Užpildydami šią formą sutinkate su mūsų Privatumo politikos taisyklėmis
    ×

    Turite klausimų?