2020 10 02

NAIL PRO LIETUVA ČEMPIONATAS

NAILPRO – tai prestižinis ir vienas geriausiai vertinamų čempionatų pasaulyje, rengiamų manikiūro ir nagų dizaino meistrams. Tai tarptautinis renginys, susidedantis iš kelių etapų, vykstančių skirtingose šalyse, o didysis finalas, tradiciškai, organizuojamas Amerikoje, Las Vegase. Kelionė ir dalyvavimas finale Las Vegase yra pagrindinis Rytų Europos NAILPRO finalinio etapo prizas. Šiais metais Rytų Europos finalas vyks Lietuvoje 2017 m. balandžio 7 – 8 dienomis, tarptautinės grožio industrijos parodos PELENĖ metu, o pagrindinių NAILPRO etapo rėmėju Lietuvoje tapo profesionalios nagų priežiūros prekės ženklas Didier Lab.

Dalyvavimas NAILPRO etapuose ir finaluose ne tik atveria duris pažintims su garsiausiais nagų grožio industrijos atstovais, bet ir suteikia galimybę būti pastebėtiems garsiausių prekių ženklų atstovų. Kiekvienas dalyvaujantis specialistas turi progą tapti tarptautinės bendruomenės dalimi, būti pakviestas dalyvauti aukščiausio lygio mokymuose, mokytis, ar netgi juos vesti. Kiekvienais metais šis čempionatas susilaukia daug dėmesio ne tik dėl dalyvių, bet ir dėl atvykstančių garsių nepriklausomų teisėjų, kurių vardai šmėžuoja kuriant pasaulines tendencijas, naujas dizaino formas bei technikas, kurių vėliau mokosi viso pasaulio meistrai.

Tik šio, Lietuvoje rengiamo, finalo metu bus išaiškinti viso Rytų Europos kontinento NAILPRO finalininkai keliausiantys į didijį finalą Las Vegase. Meistrai gali registruotis ir varžytis 11-oje skirtingų kategorijų. Išdrįsk išeiti iš savo salono zonos, parodyk Lietuvai, ką moki ir kelk savo autoritetą klientų akyse! Renginio metu meistrai taip pat bus kviečiami į profesionalius mokymus vedamus pasaulinio lygio trenerių.

Sekite naujienas Facebook paskyroje:  www.facebook.com/nailproLithuania/

 

 

NAIL PRO LIETUVA ČEMPIONATO REGISTRACIJA PRASIDĖJO!!!

Registracija patvirtinama sumokėjus pilną registracijos mokestį (vienkartinis registracijos mokestis + pasirinktų nominacijų mokestis).

Mokėjimo pavedime prašome nurodyti pavedimo temą: registracijos mokestis Nail Pro Lietuva / vardas / pavardė / telefono nr. / nominacijos pavadinimas / veteranas ar naujokas. Banko sąskaita: LT184010051003581894.

Išlaidos dalyviams:

  • Registracija visiems dalyviams (vienkartinis mokestis) – 20 eur.;
  • Mokėjimai už nominacijas iki Kovo 1 d.:

o Naujokas – 25 eur.,

o Veteranas – 60 eur.,

o Ne divizinė rungtis – 35 eur.

  • Mokėjimai už nominacijas nuo Kovo 1 d.:

o Naujokas – 40 eur.,

o Veteranas – 75 eur.,

o Ne divizinė rungtis – 55 eur.

Daugiau informacijos apie Nailpro čempionatą: http://www.nailpro-ee.com/en/ www.facebook.com/nailproLithuania/

Dėl registracijos ir kitų susijusių klausimų galite kreiptis: akademija@didierlab.lt arba žinute į www.facebook.com/nailproLithuania/

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.