2020 10 02

Namų restoranas „Kacės virtuvėlė” kviečia ragauti, pramogauti ir džiazuoti

Pirmasis Lietuvoje namų restoranas, jūros gėrybių ir kitų skanumynų rojus, sulaukęs didžiausias klientų simpatijų, nustebinęs maisto blogerius ir, galiausiai, Lietuvos verslo konfederacijos apdovanojimuose „Metų paslaugos“ įvertintas, kaip „Patraukliausias kaimo turizmo objektas Lietuvoje“, trims dienoms persikelia į Vilnių! Sausio 20-22 dienomis, parodoje „Adventur 2017“, jis džiugins savo esamus draugus ir kvies susidraugauti visus vilniečius bei miesto svečius. Savo firminius patiekalus „Kacės virtuvėlės“ šeima ruoš  „Litexpo“ rūmų 4-je salėje. 

Virtuvės šeimininkei Jurgitai talkins jos sūnus Radvilas, nebe pirmus metus dirbantis geriausiuose Vilniaus restoranuose. Svečius pasitiks, gėrimus pilstys ir su svečiais linksmai bendraus mūsų šeimos vyras Arūnas. Į parodą atėjusius vaikučius linksmins kūrybingoji dukra Ugnė, o mažasis Nikolas ,kaip visada, visus užkrės gera energija ir pozityvumu.

Parodoje bus galima įsigyti „Kacės virtuvėlės“ pasididžiavimų, – tikroje medinėje rūkykloje, ant alksnio ir kadagio išrūkytų skumbrių bei pečiuje keptų, miduje karamelizuotų „Jadzės“ burokėlių su nuostabiomis sėklutėmis.

„Kacės virtuvėlės” šeimininkai žada, kad „visos parodos metu maistą kursime kartu. Kūrybinių dirbtuvių metu atskleisime kai kurias mūsų virtuvės gudrybes, pamokysime kaip „Kacės virtuvėlės“ patiekalus pasidaryti namie, papasakosim mūsų šeimos kulinarines istorijas.”

„Taip pat padžiazuosime su smėliu, klausysimės mūsų geriausių draugų koncertų. Jus pralinksmint sutiko dainininkas Vladas Kovaliovas ir džiazo korifėjas Vytautas Labutis, ilgamečiai projekto „Smėlio džiazo“ scenos partneriai.”

Laukia ir netikėtas debiutas, – projekto „Smėlio džiazas” sumanytoja ir siela Jurgita Minderytė Motiekaitė pieš ne tik su smėliu, bet ir kurs gyvus piešinius iš prieskonių.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.