2020 09 02

Nauja erdvė parodoje – NAUJAKURIŲ ALĖJA!

Ar Jums patinka žydinti siena? Ar smalsu, kaip galima derinti tarpusavyje nederančius baldus? Kokios grindys ar keramikinės plytelės dabar madingiausios lietuvių svetainėse ir vonios kambariuose? Mažos patalpos – koks interjeras jose tinkamiausias?

Atsakymai – NAUJAKURIŲ ALĖJOJE. Čia rasite statybos ir interjero idėjų, madingų tendencijų, kurios įkvėps atnaujinti savo namus. Įvertinsite skirtingas erdvių ekspozicijas ,,gyvai”: svajonių svetainę, ateities virtuvę, inovatyvų vonios kambarį, kitokius garažo ar pagalbinių patalpų įrengimo sprendimus.

NAUJAKURIŲ ALĖJĄ kartu kuria:

Akvatechnika UAB, Bjarnum UAB, Blulita UAB, Decoflux UAB, Ebonitas UAB, Intervilža UAB, Interjero projektų studija UAB, Kesko Senukai UAB, Monoidėja UAB, PAA SIA, Termopalas UAB, Tolvita UAB, Topo grupė UAB, Trafficlab UAB, Ulmas UAB, Vadasiga UAB, Žydinčios sienos UAB.

2-oji parodų salė. Balandžio 25 d. 15 val. kviečiame užsukti į šios erdvės atidarymą.

Nuotraukos autorius Waler Knoll @walterknoll.official

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.