2020 08 31

Nauja parodos erdvė: GALIMYBIŲ ZONA

GALIMYBIŲ ZONA (3 salė)

Parodoje pirmą kartą veiks erdvė, skatinanti pradėti iš anksto domėtis savo ateities profesija.

 

 

GALIMYBIŲ ZONOS partneris: Projektas „būsiu_“

Projektas ,,būsiu_” kvies interaktyviuose stenduose susipažinti net su 12 profesijų: kino režisieriaus, mados dizainerio, bitininko, architekto, karatė trenerio, konditerio, IT specialisto, komunikacijos specialisto, kelionių gido, mokytojo, odontologo ir inžinieriaus. Savo profesijas pristatys ir atlikti profesijos testą kvies ir tokie garsūs Lietuvos žmonės, kaip Giedrė Žickytė, Robertas Kalinkinas, Liucina Rimgailė ir Rimvydas Širvinskas-Makalius.

 

Taip pat šioje zonoje vyks mokinių karjeros konsultacijos, padėsiančios formuoti atsakingą požiūrį į savo karjeros galimybes.

Lapkričio 23 dieną 13.00, 14.00 ir 15.00 val. bus organizuojami 45 min. profesinio orientavimo seminarai klasėms (15 mokinių)* su karjeros konsultante, lektore, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos vadove Daiva Šiliene:

„Atraskime samanose baravykus“: šimtas „kodėl?“ ir visi atsakymai vietoje!

*Būtina registracija. Nuoroda netrukus.

 

Lapkričio 24 d.  vyks  individualios konsultacijos, kuriose kviečiami dalyvauti mokiniai su tėvais.

 

GALIMYBIŲ ZONOS dalyviai:

  • GELEŽINKELIO IT AKADEMIJA (stendo nr. 02)

„Geležinkelio IT akademijos“ tikslas – plėtoti neformalaus vaikų švietimo ugdymo formas įvairinant mokinių užimtumą po pamokų bei sudaryti sąlygas mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, būtinas sėkmingam mokymosi krypties, perėjimui iš mokymo aplinkos į darbinę aplinką, tolesnei profesinei raidai ir mokymuisi visą gyvenimą. Geležinkelio IT akademijoje mokiniai supažindinami su karjeros galimybėmis AB „Lietuvos geležinkeliai“. „Geležinkelio IT akademijos“ dalyviai – Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklos, Vilniaus miesto bendrojo ugdymo ir profesinių mokyklų 7–9 klasių mokiniai.

 

  • MINIBOSS BUSINESS SCHOOL (stendo nr. 3.04)

,,MiniBoss Business School” – 6-14 m. vaikų ir paauglių tarptautinė verslumo ugdymo sistema vaikams. MiniBoss šeštadienio mokykloje vaikai per kūrybines užduotis, bendraudami su verslo atstovais-mentoriais mokosi verslumo, lavina komandinio darbo, problemų sprendimo įgūdžius, kūrybinį mąstymą. Mes garantuojame, kad mokslo metų gale kiekvienas vaikas turės savo verslo idėją!

 

 

  • VILNIAUS DIZAINO KOLEGIJA (stendo nr. 3.05)

Vilniaus dizaino kolegija – prestižinė, novatoriška, išskirtinai į menus ir dizainą orientuota aukštoji mokykla. Kūrybingiems žmonėms kolegija siūlo rinktis mados, interjero, grafinių komunikacijų, proceso ir paslaugų dizaino studijas, taikomąją fotografiją bei vaidybą. Kiekvienam studijuojančiam suteikiame išskirtinį dėmesį, padedame atskleisti individualų talentą, užtikriname progresyvius mokymo būdus, draugišką ir pozityvią atmosferą.

 

 

  • VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETO INŽINERIJOS LICĖJUS (stendo nr. 3.03)

Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus pristatys edukacines veiklas, skirtas įvairaus amžiaus mokiniams, tarp jų ir 4D edukaciniai elementai, elektronikos pradmenys pradinukams, darbas su 3D pieštukais, LaQ konstruktoriais bei robotais  5-7 klasių mokiniams, 8-11 klasių mokiniams – projektinio darbo pristatymas, kuris ugdo profesinę kryptį, užkerta kelią lyčių diskriminacijai ir kitas. Vienas svarbesnių akcentų bus ir metodinės knygos pristatymas, kurią kartu su šios mokyklos mokytojais rengė kitų šalių mokytojai.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.