2020 10 02

Nauja parodos erdvė ir tema „Unikalusis aš”

Šių metų parodos „Studijos“ tema – „Unikalusis AŠ“!

Kalbėsimės apie tai, kaip formuoti asmenybę, išmokti pažinti save, savo norus, stipriąsias puses, suteiksime žinių kaip išsikelti tikslus ir auginti save kaip unikalią asmenybę.

Kartu su parodos tema šiais metais startuoja ir nauja erdvė „Unikalusis AŠ“ kurioje, per pavyzdžius ir konkrečias patirtis akcentuosime, kad svarbu daryti tai, kas patinka, kuo tiki, ir kaip tai turi nešti ne tik asmeninę naudą, bet ir turėti pridėtinę vertę visuomenei.

Erdvėje „Unikalusis aš” apie kitokius unikalius mokymo būdus ir netradicinius sprendimus, baimes ir kalbėjimo drąsą, galimybes Lietuvoje ir už jos ribų, savęs atradimą, savanorystę ir kūrybą pasakos grupės „Baltasis kiras” lyderis Tautvydas Augustinas, SALTES valdybos narė Justina Kaluinaitė, keliautojas Mantas Žalkauskas, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius ir daugelis kitų žinomų žmonių, kurie kuria savo unikalų gyvenimo scenarijų.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.