2020 10 02

Nauja parodos erdvė „Verslas jauniems”

Čia galėsite pasisemti žinių iš jau didelę patirtį turinčių verslininkų, savo karjeros istorijomis pasidalins žinomi Lietuvos žmonės bei turėsite progą susipažinti su jaunaisiais verslininkais ir suprasti kaip ir ką kuria ateities verslo lyderiai.

Programa „Verslas jauniems“ parodo, jog Lietuvoje jaunam žmogui nuosavo verslo kūrimas nėra neįveikiama užduotis, o pasiryžtančių tokiam žingsniui kasmet vis daugėja.

„Verslas jauniems” – tai jaunų ir patyrusių verslininkų bei pramogų pasaulio atstovų pranešimai, sėkmės istorijos ir pasirinkimai, kurie sugebėjo pelnyti didžiulį pripažinimą.

Dalyviai – tarptautinė meno, dizaino ir įdomybių bendruomenė – blogas Bored panda, menininkė Jolita Vaitkutė, projektų „Kitokie pasikalbėjimai“ bei „Kvepia kelionėm“ siela Mantas Bertulis, atlikėja Simona Nainė, iliuzionistas Mantas Wizard, We Love Lithuania įkūrėjas Simonas Rudaminas ir daugelis kitų.

„Verslas jauniems” – tai galimybė jaunimui susipažinti su žmonėmis, kurie ne bėga iš Lietuvos, bet joje pradeda savo projektus.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.