2020 09 28

Naujausia „Magrės baldų” kolekcija LOFT

Ekstravagantiška, šiuolaikiško „loftinio” stiliaus sofa su ypatingomis, praktiškomis detalėmis – kišenėmis, kurios pagamintos iš natūralios parforuotos odos. Tai praktiška detalė įsidėti knygai ar telefonui bei šios sofos išskirtinis akcentas.

USB pakrovimo jungtis yra įmontuota kiekvienos sofosporankyje, todėl prireikus pasikrauti telefoną galėsite tą padaryti nenulipę nuo sofos.

Daug aksesuarų ir skirtingų medžiagų derinių, tokių kaip oda, metaliniai porankiai ir kojytės, metalinės sagtys, žalvario spalvos užtrauktukai – visa tai šiai sofai suteikia individualumo ir ekstravagancijos. Todėl tie pirkėjai, kurie ieško savo namams unikalaus ir išskirtinio gaminio, „Loft” sofa nepaliks abejingų.

„Loft” kolekcija plati, ją sudaro kampinės sofos, fotelio ir pufų variacijos. Kiekvienas pagal savo namų interjerą gali prisiderinti jam tinkantį variantą.

Dar vienas išskirtinumas – vartomos sėdimos ir atraminės pagalvės, todėl pagal nuotaiką vieną dieną galėsite sėdėti ant žalios spalvos, o kitą –  lengvai apvertę pagalves ant baltos spalvos sofos. Taip pat užtrauktuko pagalba galėsite išvilkti audinį nuo sėdimų ir atraminių pagalvių ir esant galimybei išskalbti.

Aukštos kojytės suteikia šiai sofai grakštumo, o robotas siurblys lengvai telpa po ja, todėl švarą palaikyti namuose bus dar lengviau nei įprastai. Medžiagų spalvos, metalinių porankių ir kojelių spalvą, kišenių detalių spalvą taip pat galima rinktis iš plataus pasirinkimo. Kiekvienas klientas turės galimybę susikurti savitą „Loft” sofos derinį.

Renginyje MAGRĖS BALDAI pristatys šią kolekciją ir visus jos galimus medžiagiškumus. Kvies patiems atrasti bei susikurti savitą sofos medžiagų derinį.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.