2020 09 01

Neeilinių sprendimų ir šiuolaikiškumo sintezė

EMKO yra lietuviška įmonė, kurianti modernaus dizaino baldus bei kitus namų interjero elementus.

EMKO produktai yra kuriami ir gaminami aktyviai, šiuolaikiškai, atsakingai rinkai. EMKO klientų grupė varijuoja nuo dinamiškų profesionalų, įsileidžiančių gaivias idėjas į savo gyvenimus bei priimančių neįprastus sprendimus, iki kūrybingų menininkų, siekiančių, kad juos supanti aplinka atspindėtų aistrą, sudėtą į jų pačių darbus.

EMKO koncentruojasi į negausią nišą įvairius apdovanojimus pelniusių produktų, suteikdami galimybę įgyvendinti neeilinius sprendimus. Jų paprastas grožis kuria optimizmą ir jaukumą Jūsų pasirinktoje erdvėje. Išmanus dizainas įnešą besąlygišką patogumą į kasdienes užduotis. Meistriškumas bei medžiagų kokybė užtikrina ilgalaikį ryšį, nenutrūkstamą pasitenkinimą, kuriuo mėgausitės metų metus. Tereikia žvilgsnio, kad atsiskleistų jų grožis. Tereikia prisilietimo, kad būtų pajustas funkcionalumas.

 

EMKO parodoje pristatys:

 

Kabliukai „Torch“ 

Dizaineris: Tore Bleuzé

www.emko.lt/torch-lt

Minimalistinis „Torch“ kabliukų dizainas yra inspiruotas viduramžių deglo motyvo – į prie sienos tvirtinamą metalinį laikiklį lengvai įstatomas medinis kaištis. Jis pritaikytas smulkių aksesuarų ir sunkesnių viršutinių rūbų kabinimui, o ant išlenkto metalinio laikiklio galima kabinti drabužius su pakaba. Kabliukai pagaminti iš uosio masyvo ir milteliniais dažais padengto metalo, parduodama poromis, galima rinktis iš keturių skirtingų spalvų.

Kabliukai „Torch“ yra be abejonės prikaustanti dėmesį detalė ant jūsų asmeninės, jaukios pilies sienų.

 

Kilimas „Chaos“

Dizainerė: Audronė Drungilaitė

www.emko.lt/chaos-lt

Linksmiausią vakarėlį ryte primena ant grindų likę konfeti popierėliai. Kaip ir kiekvienas vakarėlis kelia šypseną, taip ir kilimas „Chaos“ įneš šiek tiek džiaugsmo į kasdienę rutiną. Be to, kilimas pagamintas iš antrinių žaliavų. Pagrindas audžiamas rankinio taftingo būdu iš vienos spalvos siūlo, o audėjui paliekama laisvė parinkti detalių spalvas iš siūlų likučių. Tokio proceso rezultatas – kaskart unikalaus kolorito 100% lino kilimas, kuris pasižymi hipoalerginėmis savybėmis. Galima rinktis iš dviejų dydžių (2×2 m, 2,5×2,5 m) ir dviejų spalvų fonų (tamsiai mėlyna ir karamelės ruda).

 

Sieninis šviestuvas „Macaron“

Dizainerė: Silvia Ceñal

www.emko.lt/macaron-sieninis-sviestuvas

Silvia Ceñal įkvėpimas kilo iš saldžių, morenginių pyragaičių, gaminamų iš paprasčiausių ingredientų: kiaušinių, cukraus, migdolų miltų. Tačiau iškepti tobulą saldumyną visai nėra paprasta užduotis! „Macaron“ lempų idėja yra labai panaši: proporcingai derinant paprastas sudedamąsias dalis gauti lempą, turinčią asmenybę. Malonios medinės dalys, pervertos įvairiaspalviais siūlais, atrodo neįprastai ir originaliai. Šios lempos ne tik apšvies, bet ir papuoš bei suteiks gyvumo Jūsų namams. Po dvejų neįtikėtinai sėkmingų metų rinkoje, Silvia ir EMKO susitarė, kad „Macaron“ sieninė lempa be abejonės papuoš jau esamą kolekciją.

 

Suolas „Naïve“

Dizaineriai: etc.etc

www.emko.lt/naive-bench-lt

Pagamintas iš medžio masyvo, „Naïve“ suolas yra tvirtas bei vizualiai grakštus. Baldas gali būti dviejų dydžių, taip pat – su paminkštinimu (atitinkančiu „Naïve Low“ krėslų koloritą) arba be jo (juodos ar aliejuotos uosio medienos). Kaip ir kitus „Naïve“ šeimos baldus šį suolą lengva surinkti bei pritaikyti įvairiuose interjeruose.

 

Otomanė „Naïve“

Dizaineriai: etc.etc

www.emko.lt/naive-ottoman-lt

Otomanė „Naïve“ – puiki kompanionė krėslui „Naïve Low“: otomanės minkštosios dalies bei rėmo spalvų paletė atitinka krėslo koloritą, todėl baldai puikiai dera drauge. Minkšta, kompaktiška bei ilgaamžė otomanė lengvai įsilies į įvairiausius interjerus.

 

Daugiau apie dalyvį: www.emko.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.