2020 10 29

„Nippon Auto“ pristato: naujasis „Honda e“ – namai kelionėje

Parodoje „Nippon auto“ pristatys naująjį „Honda e“ elektromobilį.

 

„Honda e“ sukurtas vadovaujantis „namų kelionėje“ dizaino koncepcijoje. Vietoje tradicinių sėdynių apmušalų automobilyje panaudota baldų tekstilė. Visą priekinę konsolę supa vairuotojui ir keleiviui skirti lietimui jautrūs ekranai. 

„Tai žvilgsnis į ateitį, kai nebeteks vairuoti, o automobilyje – tarsi ant sofos – bus galima patogiai įsitaisyti ir mėgautis kelione“ – teigė UAB „Nippon auto“ rinkodaros partneris Mantas Mikšys. 

„Honda e“ tradicinius veidrodėlius pakeitė vaizdo kamerų sistema, įdiegta gausybė išmanių saugos sistemų. Europoje automobilis pristatytas Milano dizaino savaitėje, „Danord“ dizaino studijos interjero ekspozicijoje. Taip pat „Honda e“ šiemet pelnė du prestižinio „Red Dot“ dizaino konkurso titulus. „Honda e“ apdovanotas už geriausią automobilio dizainą bei kaip geriausias išmanusis produktas.

„Honda e“ premjera pasaulyje įvyko vos prieš kelias savaites. Lietuvoje automobilis debiutuoja kartu su jo prekybos Europoje pradžia, bet geriau patiems patirti negu išgirsti. Pamatykite iš arti „Honda“ stende „Inovacijos, baldai ir dizainas naujakuriams“ renginyje.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.