2020 09 01

ODONTOLOGIJOS REIKMENYS pristato inovatyvius ir kokybiškus produktus, padedančius sukurti gražias šypsenas visame pasaulyje

ODONTOLOGIJOS REIKMENYS bendradarbiauja su kompanijomis, kuriančiomis ne tik laiko patikrintus, bet ir inovatyvius ir kokybiškus produktus. Jau daugiau nei 125 metų patirtį turinti vokiečių kompanija „Harvard“ – gerai žinoma visame pasaulyje dėl jau legenda tapusio „Harvard cinko fosfatinio cemento“, kuriuo per visą laiką yra užcementuota daugiau nei 375 milijonai vainikėlių. Šiuo metu kompanija siūlo  itin platų kokybiškų medžiagų pasirinkimą, todėl kiekvienas odontologas ras viską, kas naudojama kasdieninėje praktikoje. „Ethoss“ sukurta kaulinė medžiaga – tai inovatyvi ir rinkoje alternatyvų neturinti sudėtis jau tapusi daugelio gydytojų nepamainomu sprendimu norint pasiekti geriausių ilgalaikių rezultatų. „Neobiotech“ dantų implantų gamintojas siūlo ne tik auksčiausios kokybės dantų implantus, bet ir inovatyvius įrankius ir instrumentus, kurie gali palengvinti implantuojančių gydytojų darbą.

 

Daugiau informacijos apie parodos dalyvį: www.oreikmenys.lt/

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.