2020 09 02

OPEL INSIGNIA

“Opel Insignia” – automobilis, kuriuo verta didžiuotis !

Pirmo žvilgsnio į naujos kartos „Opel“ flagmaną užtenka, kad suprastum, jog jis nusipelnė savo vardo ir seka pirmos kartos modelio sėkme.

Dizaineriai šiam modeliui suteikė  naujų proporcijų, jis tapo atletiškesnis,  atrodo ilgesnis ir žemesnis, o „Insignia Grand Sport“ gracingas siluetas atrodo lyg kupė.

Kuriant naująjį  „Opel Insignia“, visa ko pagrindas buvo efektyvumas. Optimizuota konstrukcija ir medžiagos leido naujo modelio svorį, palyginus su pirmtaku, sumažinti net 175 kg, todėl automobilis tapo tiksliau valdomas ir manevringesnis. 92 mm ilgesnė ratų bazė užtikrino erdvesnį saloną, ypač gale sėdintiems keleiviams.

Saugesnį, patogesnį ir komfortiškesnį  važiavimą užtikrina „Opel Insignia“ aukščiausio lygio technologijos: naujos „IntelliLux LED®“ žibintai, aktyvi išvažiavimo iš eismo juostos įspėjimo sistema, “Head-up” projekcija priekiniame stikle, 360° vaizdo kamera, komfortiškos AGR sertifikuotos aukštos kokybės sėdynės su masažo funkcija ir dar daugiau.

Naujasis „Opel Insignia“, tikio Jūs dar nematėte – išbandykite!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.