2020 09 01

PARDES, jau 25 metus odontologijos rinkoje lyderiaujanti įmonė, parodoje pristatys gausų burnos higienos ir ondontologinių medžiagų asortimentą.

PARDES, jau 25 metus odontologijos rinkoje lyderiaujanti įmonė, siūlo gausų burnos higienos ir ondontologinių medžiagų asortimentą. Savo klientams įmonė siūlo ypatingai aukštos kokybės rinkoje gerai žinomų prekių ženklų produktus, kuriuos galėsite apžiūrėti parodoje: „Saremco“ (Šveicarija), „White Smile“ (Vokietija), „White dental beauty“ (Jungtinė Karalystė), „Pulpdent“ (Š. Amerika), „Medicom“ (Nyderlandai), „Premium Plus“ (Jungtinė Karalystė), „Hager Werken“ (Vokietija), „Detax“ (Vokietija), „NTI“ (Vokietija), „Curaprox“ (Šveicarija), „Swiss Smile“ (Šveicarija), „Buccotherm“ (Prancūzija).

PARDES yra profesionalų komanda, mylinti savo darbą ir gerbianti klientus, todėl stengiasi patenkinti kiekvieno kliento poreikius visoje Lietuvoje. Klientai priimami Kauno ir Klaipėdos ofisuose.

Daugiau informacijos apie parodos dalyvį: www.pardes.eu

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.