2020 10 02

Paroda „Studijos” švenčia penkioliktąjį gimtadienį

Jau penkioliktą kartą rengiama didžiausia ir aktualiausia Lietuvoje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos“ praktiniais patarimais, ką veikti baigus mokyklą ir kaip planuoti savo ateitį, dalinsis su Lietuvos moksleiviais ir abiturientais. Su šia paroda išaugo jau visa karta nuostabių, sėkmingų ir unikalių asmenybių!

Patraukli jaunimui ir dinamiška parodos aplinka, įdomios renginių temos kasmet į „Studijas“ pritraukia vis daugiau jaunimo iš visos Lietuvos. 2016 metais parodoje sulaukta net 40 506 moksleivių, abiturientų ir mokytojų. Čia lankytojai skatinami savarankiškai priimti sprendimus, susijusius su ateities planavimu ir pasirinkimu, mokomi žinių siekimą paversti įdomiu ir nuolatiniu procesu, kviečiami išsirinkti pačius įvairiausius savo ateities scenarijus – nuo savanorystės, profesijos ar specialybės įgijimo iki nuosavo verslo kūrimo. Net 88 procentai parodos lankytojų teigia, kad „Studijos“ yra labai reikšmingas renginys, padedantis priimti sprendimą dėl ateities planavimo.

Svarbiausiame metų mokymosi, žinių ir karjeros planavimo renginyje „Studijos 2017“, kurį organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija bei parodų ir kongresų centras „Litexpo“, prisistatys 220 dalyvių – profesinių mokyklų, kolegijų, universitetų, neformalaus ugdymo organizacijų, verslo įmonių iš Lietuvos, Australijos, Baltarusijos, Danijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Italijos, JAV, Latvijos, Lenkijos, Olandijos, Prancūzijos, Šveicarijos ir Vokietijos.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.