2022 04 12

Parodoje bus pristatomi konkurso „Namai paskui tave: off-grid ateitis“ nugalėtojų darbai

SA.lt („Statyba ir architektūra“) parodoje pristatys praėjusią vasarą organizuoto konkurso „Namai paskui tave: off-grid ateitis“ nugalėtojų darbus. Dalyviai buvo kviečiami sukurti modernaus off-grid namo (iki 40 kv. m) koncepcijos projektą, kuris demonstruoja kūrybišką, šiuolaikišką, komfortabilų ir estetišką dizainą, inovatyvių inžinerinių sistemų taikymą. Paroda supažindins su geriausiai komisijos įvertintomis off-grid architektūros idėjomis.

‎Taip pat, SA.lt („Statyba ir architektūra“)  kvies parodos dalyvius įvertinti Naujojo Bauhauzo idėjų taikymą Lietuvoje per Medinio daugiabučio” konkursantų projektus. Statybos iš tvarios medienos – ateities statybos ir viena iš pagrindinių Europos Žaliojo kurso gairių. Nugalėtojų darbai pristato sprendimus, kurie parodo medinių daugiabučių vystymo galimybes mūsų šalyje, pasitelkiant kompaktiškas modulines struktūras.

Parodos dalyviams bus dovanojami naujausi Statyba ir architektūra” žurnalo numeriai, kuriuose pristatysime svarbiausias ateities statybų ir architektūros koncepcijas. Taip pat dovanosime specialų, priderintą prie parodos temos, leidinį – SA būstas”, kurio viena pagrindinių temų skirta energiniam pastatų efektyvumui.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.